04.12.2017

​Yaşama sevgisi


Evren, eski alışkanlıkları sarsmaya, şartlandırmaların köklerini sökmeye devam ediyor. Bunun acı veren tarafları olsa da aslında kutlanması gereken bir şey.  Orijinal kişiliğinizin bir parçası olduğuna inandığınız şeyler, bir başkasının mesela büyükannenizin sesi olabilir. Kendinize ait olmayan sesleri dinlemeyin. Büyümek, size ait olmayan şeyleri bırakmanızı gerektirir.
 
3 Aralık Dolunay’ında en sevdiğiniz arkadaşlarınızla görüşmeyi, haberleşmeyi unutmayın. Hiç olmadığı kadar eğlenceli bir vakit geçirebilir, heyecan veren isimlerle tanışabilir, egzotik seçenekleri değerlendirebilirsiniz.
 
17 Aralık Yeni Ay’ında ise dünyanın size biraz dar gelmeye başladığını hissedebilirsiniz. Bu nedenle arkadaşlarınızla bir arada olmanız, fikir alışverişi yapmanız çok önemli; bu boğucu histen uzaklaşmaya yardımcı olabilir. Bir kez uzaklaştıktan sonra yaşama sevginizi yeniden keşfetmeniz çok kolay olacak. 27 Aralık tarihi hayatınıza biraz sihir getirebilir. Bu yıl siz ve kalbinizdeki özel kişi için güzel bir şekilde sonlanıyor. 6, 9, 13 Arlık tarihleri çok olumlu görünüyor.