x


06.08.2018

Dikkatli ve tetikte


1 Ağustos Mars ve Uranüs konumu ile tetiklenebilecek bir öfkeyi kontrol altında tutun ve tepkilerinizi yansıtmadan önce iyi niyetinizden emin olun. 7 Ağustos’ta ortalık biraz daha sakinleşecek ve Venüs-Mars etkisiyle romantizm zirve yapması muhtemel.  

11 Ağustos’taki Yeni Ay ve Güneş Tutulması cazip ancak riskli fırsatlar getiriyor. Bu ara, her şeyi kontrol etme isteğinizi biraz gevşetin ve bir şeylere fazla düşünmeden atılma konusunda dikkatli olun. Çok dikkat etmediğiniz ve reflekse benzer tepkilerinize karşı tetikte olmanız gereken bir dönem. Üstelik ertesi gün Mars, Oğlak burcuna ilerleyecek ve bu da iş güç için daha fazla enerjiniz olacağını gösteriyor.  

18 Ağustos’ta Merkür ilerlemeye başlıyor, böylece duraklamada olan bir proje ve ilişki yakında hareketlenebilir. 26 Ağustos’ta Dolunay sizi güzel bir titreşimle saracak ancak beklentileriniz arasında sakinlik olmasın. İnsanların etrafta koşturması ve belki biraz fazla gürültü yapması canınızı sıkabilir.  Bu yüzden kendinize ait ekstra bir zamana ihtiyaç duyabilirsiniz, belki bir-iki yakın arkadaşla birlikte birkaç günlük bir kaçamak düşünülebilir. Ertesi gün Mars da ilerlemeye başlıyor. Evet, şimdi siz de ilerlemeye hazırsınız. 5, 23, 28 Ağustos çok olumlu görünüyor.