18.08.2017

Yüksek enerji ve yaratıcılık

Güneş Aslan burcuna geçerken Koç burcuna, o çok önemli soruyu hayatının merkezine alması için ihtiyaç duyduğu ekstra enerjiyi sağlıyor. Belki de bir süredir ertelediği ya da duymazdan geldiği soruyu; o yorucu soruyu: Ben kimim? Başlangıç için ateş saçan Mars enerjinizi şu ana odaklayın, arayışınızda samimi olun ve sahte yanıtlarla ilgilenmeyin.
 
7 Ağustos tarihli Dolunay ve Ay Tutulması ile popülerliğiniz artıyor. Zaten doğuştan lidersiniz. İşte bu yüzden sözlerinizde, iddialarınızda, öne sürdüğünüz düşüncülerde çok daha dikkatli olmak zorundasınız; çünkü iyi de olsa kötü de olsa kabul ediliyor, bu özellik, yüksek sorumluluk gerektirir. Rahatlayın ve gördüğünüz ilginin tadını çıkarın ancak bu ilgiye bağımlı hale gelmeyin.
 
12 Ağustos tarihinde Merkür geri çekilmeye başlıyor. Bu dönem kolay işlere öncelik vermeye çalışmak ve yüksek beklentileri düşürmek daha iyi olur. 21 Ağustos ise Yeni Ay ve Güneş Tutulması ile Koç burcuna çok yüksek enerji ve yaratıcılık getiriyor. Bu enerjiyi ve yaratıcılığı kendiniz için olduğu kadar başkalarının iyiliği için de kullanın. Dünyaya olumlu katkılarda bulunun. 19, 20 ve 26 Ağustos tarihleri çok olumlu görünüyor.