x


21.05.2018

Canlılık

 

Ufukta değişim var. Misyonu bizi sarsıp uyandırmak olan Uranüs yıllar sonra Koç’tan ayrılıyor. Gerçek özgürlük ve daha önce özgürlük olarak adlandırdığınız saçmalıklar arasındaki farkı şimdiye kadar anlamış olmalısınız. Hala eksik bir şeyler varsa aramaya devam edin.

15 Mayıs tarihli Yeni Ay finansal iyileştirmeler ve gelir artışına işaret ediyor. halihazırda yapmakta olduğunuz işleri, daha kolay yollardan yapmanın yollarını keşfedebilirsiniz. Hatta bunu başkaları keşfedip size hazır bir şekilde sunabilir, cömertçe paylaşabilir.

23 Mayıs’ta Güneş-Mars konumu, enerjinizi güçlü bir şekilde artırıyor. Bir çok insanla iletişim kurabilir hatta yeni projelere girişebilirsiniz. 29 Mayıs Dolunay’ı ise maceralı, hareketli yenilikler denemeniz için sizi cesaretlendiriyor. Seyyah arkadaşlarınıza bir yolculuklarına katılabilirsiniz örneğin. Böyle bir planınız olmasa bile alışık olduğunuz rutinin dışına çıkmanızı sağlayacak bir takım girişimlerde bulunmanız güçlü bir olasılık. 5, 15, 24 Mayıs çok olumlu görünüyor.