x


21.05.2018

Mutluluk


Daha önceleri sizi yavaşlattığını ve yolunuzda ilerlemenizi engellediğini düşündüğünüz güçler, bunun tam tersini yapmaya hazırlanıyor. Karşılaştığınız her bir engel, aslında hedefinize daha fazla yaklaşmanıza yardımcı oluyor. Sinirlenmek yerine espriyi anlamaya çalışın.

15 Mayıs tarihli Yeni Ay’la birlikte sizi daha mutlu eden şeylere daha fazla vakit ayırmaya çalışmanız şüphesiz çok iyi gelecek. Aklınıza çok sayıda fikir veya çevrenizden ardı ardına öneriler gelebilir ama şimdi sizi gerçekten ne mutlu ediyorsa onu yapmanızın zamanı. 18 Mayıs’ta Satürn ve Merkür konumu çözülmemiş ama zamanı gelmiş bir konuyu gündeme getiriyor. Şimdi kolayca çözebilirsiniz.

29 Mayıs tarihinde bizi güçlü bir Dolunay bekliyor, stresli veya cesaretiniz kırıldığını hissederseniz de bu hislere fazla takılmamaya çalışın. Kendinize kaliteli bir tek başınalık zamanı ayırmanız iyi olur. Olumsuzluklara odaklanmadan, yaptığınız iyi şeylere, fedakarlıklarınıza ve bunları iyileştirmenizi, geliştirmenizi sağlayan nedenlere bakın. Bu özellikleriniz sizi ileriye taşıyor ve iyileştiriyor, unutmayın. 4, 14, 30 Mayıs tarihleri çok olumlu görünüyor.