x


06.08.2018

Kariyer


11 Ağustos tarihli Yeni Ay ve Güneş Tutulması ile büyük bir sorun ya da yorucu bir problemle karşı karşıya kalabilirsiniz. Korkmayın. Güçlü olun, probleme ilişkin gerçekleri belirleyin ve ne yapmanız gerektiğini planlayın. Üstelik muhtemelen arkadaşlarınızdan beklenmedik derecede güçlü bir destek görebilirsiniz. Kova burcundaki Mars geri hareketi, ertesi gün Oğlak burcuna geçiyor. Şimdi sağlam kariyer planları yapabilirsiniz. 27 Ağustos’a güçlü bir şekilde hazırlanın. 

18 Ağustos’ta Merkür de ileri hareketine başlıyor. Uzun zamandır beklediğiniz telefonlar, e-postalar ve mesajlar gelmeye başlayacak. 25 Ağustos’ta ise Güneş ve Satürn konumuyla çevrenizdekilerin sizi dinlemek için ne kadar istekli olduğunu fark edeceksiniz. Size saygı duyuluyor. Bu yüzden sorumluluklarınıza sahip çıkın ve insanlara karşı nazik olun. 

26 Ağustos’ta sakin, rahatlatıcı ve sevgi dolu bir ortam yaratın, dışarıda veya evde, pişman olmayacaksınız. Ertesi gün Mars da burcunuzda ileri hareketine başlıyor. Motivasyonuzu yükseltin ve kendinizi daha iyi ifade etmek için çalışın. 3, 21, 30 Ağustos çok olumlu görünüyor.