18.08.2017

Dönüşüm

Kendinizi buraya ve şimdiye geri getirmek için her ne gerekiyorsa yapın. Bu yalnızca çalışmalarınızın daha iyi olmasına ve sizi daha fazla tatmin etmesine değil aynı zamanda günlük yaşamınıza da dönüşüm getirecek. Plüton bu ay Oğlak burçlarına sık sık hatırlatacak: dönüşüm, sizin gerçek hikayeniz.
 
7 Ağustos tarihli Dolunay ve Ay Tutulması, finans ve parasal durumunuza genel anlamıyla enerji katıyor ve maddi girişimleri ön plana taşıyor. Harcamalar konusunda daha bilinçli davranın ve farklı gelir kaynakları bulmaya çalışın. Bu aşamada bazı durumlar kendiliğinden ve çok doğal bir şekilde gelişebilir; bu süreçte kıvranıp durmanıza ve en küçük detaylar üzerinde bile aşırı düşünmenize hiç gerek yok.
 
21 Ağustos tarihli Yeni Ay ve Güneş Tutulması, dikkatinizi ölüm kalım meselesi olduğunu düşündüğünüz bir konuya güçlü bir şekilde çekebilir. Kontrol sizde ve gereken tüm güce sahipsiniz. Problemlere yüzleşme ve onların üstesinden gelme yeteneğiniz konusunda şüphelerinizi bir kenara bırakın. Tüm problemlerinizden daha güçlüsünüz, unutmayın. 3, 5 ve 27 Ağustos tarihleri çok olumlu görünüyor.