05.02.2018

​Romantik


Geçtiğimiz ay yanınızda olan gezegenlerin çoğu Kova'ya taşınırken, siz kendinizle baş başa kalıyorsunuz yani yansıtmak için uygun bir zaman. Artık yolculuğunuz gerçek bir dönüşümün gerçekleşeceği bir olgunluğa ulaşıyor. Çevrenizle uyum içinde olun.

Bu yıl, Şubat ayında bir Dolunay gerçekleşmeyecek. 1 Şubat, Dolunay’ın ertesi günü, 28 Şubat ise Dolunay’dan bir önceki gün olacak. Yani bu ay içinde gerçekleşmese de etkilerini hissedeceğiz. Bu etkiler, Oğlak burçlarının normalde olduğundan çok daha romantik olacakları anlamına geliyor, özellikle realist Oğlak’lar bu his ve duygu değişimine hazırlıklı olsunlar.
 
15 Şubat tarihli Yeni Ay ve Güneş Tutulması finansal yaşamınıza ve para kazanma becerilerinize altın ışıltıları katıyor. Şu sıralar kurduğunuz bağlantıların, tanışacağınız insanların iş yaşamınıza çok önemli katkıları olacak. Bir arkadaşınız veya iş çevrenizden tanıdığınız biri iyi bir öneriyle kapınızı çalabilir. Bir şey yok olduysa, sona erdiyse veya kaybettiyseniz, yerine çok daha iyi bir şey geliyor, açık kollarla karşılayın. 25 Şubat tarihli Güneş ve Satürn konumu, otoriteniz ve saygınlığınıza iyi etkiler sunabilir. 6, 11, 20 Şubat günleri çok olumlu görünüyor.