18.08.2017

Aşk

Güneş bu ay Aslan semalarındayken Kova burçları, başkalarıyla ilişkilerinde daha kişisel ve daha az soyut olması gerektiğini anlıyor. Bu soğukluk ya da uzaklık anlamına gelmiyor. Sadece kalplerin buluşmasıyla sağlanabilecek başka bir seviye başlıyor.
 
7 Ağustos tarihinde aşk, ısrarlı bir şekilde sizi arıyor. Bu tarihte aynı zamanda Ay Tutulması olacağından duygusal ve romantik gösterilere hazır olun. Bu ay mutlu bir şekilde istediğiniz yönde ilerleyebilir ve istediğiniz yolculuklara çıkabilirsiniz.  
 
21 Ağustos tarihli Yeni Ay ve Güneş Tutulması ile aşk ve romantizm dünyanız bir kez daha çok güçlü bir şekilde aydınlanıyor. Kalbiniz her ne yapmanızı öneriyorsa onu yaparken güvenli ve pratik aynı zamanda şefkatli ve düşünceli olmaya özen gösterin. Bu gün, aynı zamanda aşkın ‘hayır’ kelimesini duymayı kesinlikle reddedeceği bir gün. 30 Ağustos tarihli Ay ve Uranüs konumu ruhunuzun enerjisini hayli yükseltiyor ve size çok farklı yönlerden ilham veriyor. 2, 8 ve 19 Ağustos tarihleri çok olumlu görünüyor.