x


06.08.2018

​Heyecan


11 Ağustos tarihli Güneş Tutulması ve Yeni Ay, heyecan verici bir ilişkiye işaret ediyor. Çevrenizdeki herkesin, hatta fikirlerine önem verdiğiniz kişilerin bile onayını almayacak olmanız ihtimali var, ancak siz kendi kalbinizi ve mantığınızı dinleyin. 

18 Ağustos’ta Merkür geri çekilme hareketi sona eriyor. Aslan burcunda ilerleyen Merkür’ün diyecek çok fazla şeyi var. Kısacası iletişimin hızlanacağı ve daha önce yanıt alamadığınız sorularınıza yanıt geleceği bir dönem. Artık düzenli ve disiplinli olmak da daha kolay gelecek. 

25 Ağustos’ta Güneş ve Uranüs konumu ile iddialı ve yeni bir fikrinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Sürpriz ve etkili hareketler iyi karşılanacak ve takdir toplayacak. Ertesi gün gerçekleşecek Dolunay, Kova burçlarının yakın geleceği için önemli ve olumlu etkiler getiriyor. Finans ve ilişkiler daha da iyileşiyor. Siz sadece sabırlı olmaya çalışın. Ayın 27’sinde ise Mars, Oğlak burcunda harekete geçiyor. Süper planlarınızı ve kariyer hedeflerinizi hatırlıyor musunuz? İşte bu dönem, onlar için harekete geçmenizin zamanı olabilir. 3, 21, 30 Ağustos çok olumlu görünüyor.