x


21.05.2018

Hareket

Bu ayın sonlarında Mars, Kova burcuna ilerliyor. Bu yaşamınıza taze bir alev, macera ve istek getiriyor. Varmadan önce, onun enerjisini iyi bir şekilde karşılamak için hazırlık yapın. Kendinizi engellemez ya da geride durmaya devam etmezseniz bu ziyaret çok keyifli bir oyuna dönüşebilir.

15 Mayıs’ta Yeni Ay’la birlikte yerleşmiş bir sorunu çözmek ve yaşam alanınıza yenilik katmanız için gerekli destek geliyor. Yapmak istediğiniz değişiklikleri belirleyin ve keyif alarak işe koyulun, fikirlerinizi deneyin, hızlı sonuçlar alacaksınız.

16 Mayıs’ta yönetici gezegenlerinizden Uranüs Boğa burcuna ilerliyor. Bu dönem, Mars’ın da etkisiyle finansal konular hakkında biraz daha dikkatli olmanız, gereksiz karışıklıklardan kaçınmak için gerekli olabilir. 29 Mayıs Dolunay’ı ile sosyalleşmek, eğlenmek iyi gelecek. Bulunduğunuz ortamlar aşırı kalabalık olabilir, tanıştığınız herkesin adını hatırlamayabilirsiniz ancak büyük olasılıkla onlar sizin kim olduğunuzu unutmayacak ve sizi yeniden görmek isteyecek. Söylemek istedikleriniz var ve bunların tamamını duymak isteyen çok fazla insan var. 3, 13, 19 Mayıs çok olumlu görünüyor.