18.08.2017

Derin sular

Neptün geri çekilmeye başlıyor. Bu süreçte güç ve güzelliğin tek başınalıkla geldiğine yönelik anlayışınız derinleşiyor. Aynı zamanda Çiron asteroidi de geri çekiliyor. Bu da sizi, hikayenizi anlatma şeklinizi iyileştirmeye davet ediyor. Deneyiminiz derinleştikçe yaşamdaki öyküleriniz de derinleşecektir.  
 
7 Ağustos tarihli Dolunay ve Ay Tutulması ile duygularınız aşırı yükseliyor. Çok gergin veya hassas olduğunuzu fark ederseniz müzikle veya sakin bir yürüyüşle kafanızı boşaltmaya çalışın. Ortada hiçbir neden olmadığında dahi strese kapılabilirsiniz, bunu yönetmek tamamen sizin elinizde. Kendinize karşı daha anlayışlı olun ve dengenizi yeniden kazanın.
 
11 Ağustos tarihli Venüs ve Neptün konumunun etkisiyle, birinin size söylemek istediği bir şeyi önceden hissedebilirsiniz. 21 Ağustos tarihli Yeni Ay ve Güneş Tutulması, Balık burçlarını kendileri ve başkalarına iyiliklerde bulunması yönünde teşvik ediyor. Burada önceliği kendinize vermeye çalışın. Bu bencillik olmaz, hem bu sayede daha güçlü olur ve başkaları için de daha iyi şeyler yapabilirsiniz. 4, 9 ve 18 Ağustos tarihleri çok olumlu görünüyor.