x


06.08.2018

​İyimser


Günlük yaşantınız, 11 Ağustos Yeni Ay’ı ve Güneş Tutulması ile karmaşık bir hal alabilir ancak küçük ve önemsizler, fazla takılmayın. Küçük küçük engeller, gözünüzde büyüttüğünüz gibi aşılmaz değiller. 18 Ağustos’ta Merkür ilerleme hareketine başlıyor. Yanlış anlaşılmalar düzelecek, cevapsız iletişimler cevap bulacak. 

Ayın 19’unda gerçekleşecek Jüpiter-Neptün konumu, Balık’lar için uzun süreli bir etki getiriyor. Hayalleriniz ve isteklerinize dair hisleriniz iyimser olacak, hem de uzun bir süre. 

26 Ağustos tarihinde, başlangıçta pek fazla şans vermediğiniz bazı kişilerle birçok ortak yönünüz olduğu fark edebilirsiniz. Bu dönem aynı zamanda insanların sizin yanınızda kendilerini güvende hissettiklerine ve size kolayca açılıp gerçek hislerini paylaştığını göreceksiniz. Yakınlaşma hat safhada… Ertesi gün ise Mars, ilerlemeye başlıyor. Tutkularınızı hatırlayın. İşinizden daha fazla keyif almak ve daha tatmin edici bir kariyer için mutlaka hatırlamaya çalışın. 12, 17, 22 Ağustos çok olumlu görünüyor.