x


21.05.2018

Dikkat


Kendinize uygun insanlarla bir arada olmanız önemlidir. Hayattaki en önemli şey değildir belki ama kesinlikle yolculuğunuzda size yardımı olur. Her insan farklıdır ve hayatımızda farklı etkilere yol açarlar ya da bize ilham verirler. Yavaşlayın ve arkadaşlarınızı dikkatli bir şekilde seçin.

8 Mayıs’ta Jüpiter-Güneş karşıtlığı ile kendiniz hakkındaki şüpheleriniz artabilir. Bu şüphelerin karşısına dürüst bir şekilde çıkın ve olan bitenler hakkında iyi hissetmeye çalışın. 15 Mayıs tarihli Yeni Ay’la birlikte sevdiğiniz insanlar ve tanıdık keyifler hayatınıza renk katacak. Bu arada aklınızı çelen çok fazla şey olabilir, ama merak etmeyin daha sonra da olmaya devam edecekler. O yüzden şimdilik onları bir yana bırakın ve iyi vakit geçirin.

29 Mayıs Dolunay’ı kariyer ve sosyal bağlantılarınıza odaklanmanızı sağlıyor. Biraz karmaşık süreçlerle karşı karşıya kalabilirsiniz ancak iç görünüzle ve sezgilerinizle işleri yoluna koyabilirsiniz. Bu dönem dikkat etmeniz gereken şey dengeli olmak. Kendinizi geri çekmeyin ancak öne de atmayın. Gelen teklifleri kalbinizle değerlendirin. 10, 22, 25 Mayıs çok olumlu görünüyor.