05.02.2018

​Hisler, düşünceler, duygular


Çeşitli gezegenler Kova'ya ilerledikçe, sanki tüm dikkat sizden başka her yere veriliyormuş gibi hissetmeye başlayabilirsiniz. Şu sıralar hâlâ yüzeyde olmaya devam edebilirsiniz, ancak derinlerde bir yerlerde güçlü akıntılar var. Bu akıntılar strese sebep olduklarında onları yaratıcı, iyileştirici bir şekilde ifade edin.

Bu yıl, Şubat ayında bir Dolunay gerçekleşmeyecek. 1 Şubat, Dolunay’ın ertesi günü, 28 Şubat ise Dolunay’dan bir önceki gün olacak. Yani bu ay içinde gerçekleşmese de etkilerini hissedeceğiz. Bu etkiler, Balık burçları için de hislerin yükselmesi anlamına geliyor.

15 Şubat tarihli Yeni Ay ve Güneş Tutulması size çok özel, çok kıymetli bir zamanı getiriyor, o gün ne kadar meşgul olursanız olun yine de bu özel ve sessizlikle dolu zaman için yer ayırın. Zamanınızı ve enerjinizi toparlayın çünkü kafanızı toparlamaya ve biraz düşünmeye ihtiyacınız var. 21 Şubat tarihinde burcunuzda Neptün’ün yanına Venüs de katılıyor ve yılın en romantik, en rüya gününü hazırlıyor. 10, 21, 25 Şubat günleri çok olumlu görünüyor.