x


08.10.2018

Aşk

Venüs, 5 Ekim’de Akrep burcunda geri çekilmeye başlıyor. Bu da Boğa burçlarının aşk hayatına heyecan getiriyor. Bu ay sizin için romantik sırlarla dolu olacak. Ancak yine de 16 Ekim’de sona erecek olan geri çekilme sonlanana kadar önemli ve ciddi adımlar atmaktan kaçının. 

Birinin sizinle ilgilenmesine mi ihtiyacınız var yoksa birine ilgi göstermeye mi? 8 Ekim Yeni Ay’ında sizinle ilgilenmek isteyen biri bunu hafifçe belli edebilir. Bu bir sevgi gösterisi, güç oyunu değil, yanlış anlamayın. 

24 Ekim’de romantizm imdadınıza bir kez daha yetişiyor ve sizi kurtarmaya geliyor. Ayrıcalıklı, sıra dışı bir şey yaşamak istiyorsanız ve bunun için harekete geçerseniz, partneriniz size minnettar kalacak. Eğer hayatınızda kimse yoksa ve olmasını istiyorsanız güzel haber şu ki bu ay bunu bulmanız çok kolay. 

26 Ekim’de Güneş, Venüs birlikteliği gündeme gelen bir romantik meseleyi sakinleştirip yumuşatabilir. 

31 Ekim’de Venüs Terazi burcundaki geri çekilme hareketine başlıyor. İnsanlar hiç olmadığı kadar ve hatta niyetlenmedikleri kadar nazik ve hassas davranabilir. 6, 11, 28 Ekim tarihleri çok pozitif görünüyor.