18.08.2017

Büyük düşün!

Venüs, bu ayın büyük bir bölümünü Yengeç sularında geçirirken Boğa burçlarına da tam olarak ne hissettiklerini anlayana kadar duygularıyla ilgilenmeleri için zaman veriyor. Kalbinizin en derinlerine ulaşan hisler, kendinizi ifade etmeniz ve daha yaratıcı olmanız için geliyor. Bu ay Boğa burçları sevginin kendilerine her yönden geldiğine şahit olacak.
 
7 Ağustos tarihli Dolunay ve Ay Tutulması Boğa burçlarında kariyerle ilgili alanları etkiliyor. Yeteneklerinize, becerilerinize güvenmek ve olduğunuz yerde, mevcut pozisyonunuzda rahatlamak için kafanızı toparlamaya başlayın. Eğer yeni bir fırsat çıkarsa da aceleci davranmadan üzerinde düşünerek karar verin.
 
11 Ağustos, büyük düşler ve hislerle birlikte geliyor. Ertesi günse Merkür geri çekilmesi başlayarak bu hislerle başa çıkmayı biraz zorlaştırıyor.  21 Ağustos tarihli Yeni Ay ve tam Güneş Tutulması da ev ve aile hayatınıza ışıltılar sunuyor. Bu dönem, uzun zamandır bekleyen bir şeyi sonlandırmak için çok uygun. Yeni ve büyük bir şey için zihinsel olarak hazırlanmaya başlayabilirsiniz. Bu kez daha büyük düşünmek isteyebilirsiniz. Başarabilirsiniz. 9, 10 ve 19 Ağustos tarihleri çok olumlu görünüyor.