x


06.08.2018

​Finansal fırsatlar


5 Ağustos tarihli Ay-Venüs konumu ile tuhaf bir durumun tuhaflık tarafı yumuşuyor ve 7 Ağustos’ Venüs-Mars konumu ile romantizm yükseliyor. Aynı gün Uranüs de burcunuzda geri çekilmeye başlıyor. Söyledikleriniz ve duyulanlar arasında uçurum olabilir.

Ev yaşantınız 11 Ağustos tarihli Yeni Ay ve aynı gün yaşanacak Güneş Tutulması etkisiyle riskli bir enerji altında. İyi niyetle atılan birçok adım daha sonrasında anlaşmazlıkları veya sorunları tetikleyebilir. 

18 Ağustos’ta Merkür ve Venüs etkisiyle eğer sanatçıysanız alanınıza ya da aşk hayatınıza dair daha derin bir yaklaşıma sahip olabilirsiniz. Aynı gece Merkür de ilerlemeye başlıyor. İşte bu dönem öğrendikleriniz daha sonrası için çok kullanışlı olacak. 26 Ağustos tarihli Dolunay iyi şansı getiriyor, özellikle de finansal konularda hiç beklenmedik fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Hayatınızı daha yüksek bir standarda taşıyacak bir fırsata hazır olun. Ayın sonlarına doğru hatta son iki haftasında yakınlık ve romantizm için biraz daha sabırlı olmakta fayda var. Bazı insanların ‘hayır’ yanıtını duymakla ilgili sorunları olduğunu göreceksiniz. Bu yüzden karşınızdakilerin beklentilerini düşürmek için iletişimi biraz daha yavaşlatmak daha iyi olur. 5, 14, 25 Ağustos çok olumlu görünüyor.