x


21.05.2018

İyi ki Doğdun Boğa!

Uranüs bu ayın sonunda Boğa burcunu ziyarete geliyor. Kendinizi hazırlayın! Uranüs, sıra dışı bir öğretmen gibidir. Onun ne yapacağı belli olmaz, sürprizlerle doludur, sizi sarsar, sınırlarınızı sarsar. Buna açık olursanız değerini anlayacaksınız.

15 Mayıs’taki Yeni Ay’da bir dönüm noktası yaşamaya hazır olun. Nelerin işe yaradığının, kimlerin gerçekten sizin yanınızda olduğunun farkına varın. Destekleyen ne kadar çok insan olduğunu görmek sizi biraz şaşırtabilir.

Aynı gün, Uranüs de sizin burcunuza ilerliyor ve ‘sürpriz’ hediyeler getiriyor. Bunu amaçlarınıza ulaşma yolunda ilerlemek için kullanabilirsiniz. 29 Mayıs tarihli Dolunay’la birlikte daha önce size karşı şüpheleri olan ve önem verdiğiniz birinin saygısını kazanabilirsiniz. Hisleriniz güçleniyor. Kendilerini akıllı bulan diğer insanların gözden kaçırdığı çözüm ve fırsatları bulacak kadar… Ancak bu durumun gösteriş yapmanıza veya kibre kapılmanıza yol açmamasına dikkat edin. Kendiniz gibi olun. 17, 19, 27 Mayıs çok olumlu görünüyor.