04.12.2017

​Keşifler


Venüs, bu ayın büyük bir bölümünü Yay burcunda geçiriyor. Bu da Boğa burçlarını, çitin diğer tarafındaki çimlerin daha yeşil, daha lezzetli olduğuna dair bir şüpheye düşürüyor; çiti yıkmaları ve ilerlemeleri için ilham veriyor. Halihazırda sahip olduklarınızın dışında sizi ne mutlu eder? İşte bu ay bunu keşfetmeye hazırsınız. Araştırmacı yönünüz güçlenecek.
 
3 Aralık Dolunay’ı yolunuzu para istikametine çevirebilir. Bunun kaynağı uzaktaki hatta neredeyse tanımadığınız bir insan bile olabilir. Parayla birlikte birçok tavsiye gelmesi de olası ancak ne yapılması gerektiğini zaten biliyorsunuz.
 
17 Aralık Yeni Ay’ı aradığınız yanıtları sunabilir, soru sormayı unutmayın. Ayrıca bu ay birçok kişi sorunlarına çözüm bulmak için size danışabilir. Yardımcı olabilirsiniz, sizin için çok kolay olacak. Uzmanlığın keyfini çıkarın. 25 Aralık tarihi aşırı meşgul günleri bir süreliğine geride bırakacak bir tarih. Bu ay uzun süredir görüşmediğiniz arkadaşlarınızla veya büyüklerinizle bir araya gelebilirsiniz, bu size farklı bir keyif verecek. 15, 20, 28 Aralık tarihleri çok olumlu görünüyor.