18.08.2017

Yenilenmek

Güneş bu ay ateş saçan Aslan burcuna ilerliyor. Merkür de Aslan burcunda geri çekilmeye başlıyor. Aslanın en büyük tutkusu kendisini tanımak ve kendisi olmaktır. Bu sizin de tutkunuz olsun. Bu ay, enerjinizi çalan tüm dramlardan uzaklaşın. Varlığınızı ve oluşunuzu yeniden ayarların, yenilenin.
 
7 Ağustos tarihli Yeni Ay ve Ay Tutulması ile huzursuzluk ve tatminsizlik hisleriniz tavan yapabilir. Her zaman her yere gitmek, her ortamda görünmek ve her şeyi yapmak zorunda değilsiniz, bunu yapamazsınız da. Evinizde biraz daha fazla zaman geçirin, daha derin hislere odaklanın.
 
12 Ağustos’ta Merkür Başak burcunda geri çekilmeye başlıyor. Şimdi birçok sorunu çözebilir ve yolunda gitmeyen durumları sona erdirebilirsiniz. 21 Ağustos’taki Dolunay ve Güneş Tutulması bir arkadaşlığı ya da aile içindeki bir ilişkiyi yeniden canlandırıyor ve eski eğlencesine kavuşturuyor. İçinizdeki çocuğu ve etrafınızdaki insanları mutlu edin. Bu ay size rehberlik etmesi için merakınıza yol açın. 4, 11 ve 26 Ağustos tarihleri çok olumlu görünüyor.