x


06.08.2018

​Acele etme!


8 Ağustos’ta Güneş, geri çekilmekte olan Merkür’e katılıyor ve bu da sezgilerinizi ve içgörünüzü güçlendiriyor. Bir durumu –veya bir kişiyi- yepyeni gözlerle görmeye başlıyorsunuz. Hayatınızda, diğer alanlara veya kişilere göre daha geri planda kalan bir durum veya biri, 11 Ağustos tarihli Yeni Ay ve Güneş Tutulması etkisiyle ısınmaya başlıyor, arka planda olsa da bundan kaynaklanan bir sonuç, büyük ihtimalle bir konuşma acı verici olabilir. Ne yapmak ve hayatınızda nasıl insanlarla olmak istediğiniz konularında kararlı olun ve kararlarınızın, düşüncelerinizi çok dağınık olmaması için kontrollü olun. 

18 Ağustos tarihinde Merkür geri çekilirken Venüs ile birleşiyor, ardından Merkür ilerlemeye başlıyor. Şimdi bu sizin için ne demek? Sevdiğiniz ve sevgisinden emin olduğunuz kişinin size söylediklerine ve göstermeye çalıştıklarına daha fazla dikkat gösterin. 

26 Ağustos tarihli Dolunay ile sosyal dünyanızın veya iş ortamınızın parlayan yıldızı sizsiniz. Bugün, üzerinde çok da düşünmeden, sırf içinizden geldiği için yaptığınız iyilikler unutulmayacak ve karşılığını alacaksınız. Ertesi gün, 26 Nisan’dan bu yana geri çekilmekte olan mars da ilerlemeye başlıyor. Önemli kararlar konusunda aceleci davranmayın. Aynı dönem Merkür ve Jüpiter’deki hareketlenmenin etkisiyle oluşabilecek yoğunlukla başa çıkmanın en iyi yolu ise kendinize zaman vermeniz. 7, 14, 29 Ağustos çok olumlu görünüyor.