18.08.2017

Her şey yolunda

Sessiz, sakin ve kendi varlığınızdan hoşnut olmak için gerçeğin ateş gibi yakıcı yollarından geçmek gerekir. Kendiniz hakkında sahip olduğunuz illüzyonları bir kenara bırakın, olumlu veya olumsuz, hepsini yok edin. Olduğunuz kişiyi tanıyın. Bu kalbinize öyle bir sıcaklık yayacak ki artık yuvanızın kendi içinizde bir yer olduğunu ve gittiğiniz her yere yuvanızı da taşıdığınızı anlayabileceksiniz. 
 
7 Ağustos tarihli Dolunay ve Ay Tutulması size kendinizi tehdit edilmiş ya da riskli bir durumda hissettirebilir. Derin bir nefes alın ve aklınıza kötü şeyler getirmeyin. Her şey yolunda. Bu muhtemelen kendinizi, çok yüksek standartları olan biriyle hiç de adil olmayan bir şekilde karşılaştırmanızdan kaynaklanabilir. Siz kendi hayatınız için elinizden gelenin en iyisini yapın ve pişmanlık yaşamayın.
 
18 Ağustos tarihinde burcunuz Ay ve Venüs’ü ağırlarken, etrafınızdaki kalplerin yumuşadığını göreceksiniz. 21 Ağustos tarihli Yeni Ay ve Güneş Tutulması ise para ve varlık dünyanızı aydınlatıyor. Finans yönetiminizde biraz daha ihtiyatlı olun ve büyük miktarlarda para geldiğinde veya gittiğinde endişelenmeyin. Her şey yolunda. 9, 11 ve 25 Ağustos tarihleri çok olumlu görünüyor.