04.12.2017

​Dinlenin


Yakın insanlar ayna gibidir ve yakın ilişkiler bize başka hiçbir şekilde göremeyeceğimiz şeyleri gösterir. Bu, aynı zamanda yan yollara sapmak için güçlü bir ayartıcı olsa da hayat sizi tüm duygusal renklerinizi görebileceğiniz bir yere götürmeye kararlı gibi. Sevin, hissedin, yaşayın ve izleyin, aradığınız o hissi keşfetmenize az bir süre kaldı.  
 
Belki de aradığınız tek şey sessizlik ve 3 Aralık Dolunay’ı da bunu güçlü bir şekilde hissettiriyor. Bu dönem kendinizle ilgilenmeye zaman ayırın, çok meşgul olmayın. 6 Aralık’ta motivasyonunuzu artırmanın bir yolunu bulun; bunu parlak bir zekâ ve güçlü bir hassasiyet takip edecek.
 
17 Aralık Yeni Ayı ile taşların yerine oturmaya başladığını göreceksiniz. Günlük işler sanki kendiliğindenmişçesine kolayca hallolacak ve kimseden bir şikayet duymayacaksınız. Hatta beklenmedik bir şekilde yardım teklifleriyle bile karşılaşabilirsiniz. Kabul edin, teşekkür edin ve ekstra zamanınızı dinlenmek için kullanın. 5, 14, 17 Aralık tarihleri çok olumlu görünüyor.