x


06.08.2018

​İlerlemek


7 Ağustos, çok romantik olabileceği gibi yanlış anlaşılmalara da açık bir gün olacak gibi görünüyor. Uranüs, Venüs ve Mars’ın konumları ve hareketlerinin yanı sıra Ay’ın Yengeç burcuna geçmesi de karmaşa getirebilir. Neyse ki bir sonraki gün ortalık sakinleşecek, tabii aşırı düşünmeye ara verebilirseniz. Merkür geri çekilirken Güneş de ona katılıyor, içgörünüz ve sezgileriniz güçleniyor. Yengeç burcundaki Ay, önce Jüpiter ardından Neptün’le bir üçgen oluşturuyor: İyi uykular ve güzel rüyalar! 

11 Ağustos tarihli Yeni Ay ve Güneş Tutulması finansal bir durumu hareketlendirerek size değerli bir şey getirebilir. Gelen bazı mesajların çok karmaşık olduğunu düşünebilirsiniz, fakat sonunda aldığınız haberlerin iyi olduğunu fark edeceksiniz. 

18 Ağustos’ta Merkür ilerlerken daha iyi organize olma konusunda biraz daha dikkatli olun. 26 Ağustos’ta Dolunay ihtiyacınız olan boş zamanı getiriyor. Çevrenizdekilerin tercihleri yerine kendi istediklerinizi yapmanın keyfini yaşayın. Endişelenmeyin, yalnız kalmayacaksınız, size eşlik edenler olacak. Ertesi gün Mars ilerlemeye başlıyor. Motivasyonunuz güçleniyor ve ilerlemek kolaylaşıyor. 17, 22, 27 Ağustos çok olumlu görünüyor.