x


21.05.2018

Kocaman bir kahkaha at


Doğru yolda ilerlemek ve her şeye rağmen gerçek olandan taviz vermemek sizi daha güçlü kılıyor. Bu, bütün kafa karıştıran unsurları uzaklaştırarak sizi aradığınız ya da bilinçli olarak farkında olmadığınız arayışlarınıza yaklaştırıyor. Bunu yaparken aşırı ciddiyetin saçma olduğunu aklınızdan çıkarmayın, kahkaha iyileştirir unutmayın.

15 Mayıs Yeni Ay’ı Yengeç burçlarına parti getiriyor. Kalabalıkla eğlenceli vakit geçirirken güvende olmayı ve aklı başında davranmayı unutmamaya dikkat edin. Bu kısa süreli bir eğlence olabilir, partinin tadını daha fazla çıkarmak için elinizden geleni yapın.

Venüs, 19 Mayıs tarihinde Yengeç burcuna ilerliyor. Ve Yengeç’lerin popülaritesini çok çok çok artırıyor. Sizin iç dünyanızda nasıl olduğunuzdan bağımsız, çevrenizdekiler sizi çok çekici bulacak. 29 Mayıs Dolunay’ı ile kendiniz için iyi bir şey yapmanın en iyi yolunun, vaktinizi başkalarıyla paylaşmak olduğunu fark ediyorsunuz. Kendinizi yansıtın, fikirlerinizi dışa vurmaktan çekinmeyin, fikirleriniz tepki çekse bile çevrenize duvar örmeyin. Hiperaktif bir ay sizi bekliyor. 7, 18, 27 Mayıs çok olumlu görünüyor.