05.02.2018

Huzur


Şu sıralar daha dikkatli olabilirsiniz ancak bu dikkat korkudan değil deneyimden kaynaklanıyor. Yaşamın basit yönlerinden daha fazla keyif aldıkça hayatınız daha da güzelleşiyor. Bir fincan çay içmek, sükûnet içinde yürüyüşe çıkmak; bu ay basitliğin, sıradanlığın huzur veren rahatlığı sizinle.
 
Bu yıl, Şubat ayında bir Dolunay gerçekleşmeyecek. 1 Şubat, Dolunay’ın ertesi günü, 28 Şubat ise Dolunay’dan bir önceki gün olacak. Yani bu ay içinde gerçekleşmese de etkilerini hissedeceğiz. Bu etkiler Yengeç burçları için kalp kalp kalp anlamına geliyor. Her yönden gelen sevgi…
 
15 Şubat tarihli Yeni Ay ve Güneş Tutulması ile yeteneklerinizin ve güçlü olduğunuz alanların ne kadar değerli olduklarını hatırlayacaksınız, çok daha cesur hissedeceksiniz. Yeni Ay yakınında sizden tavsiye veya yönlendirme almak için kapınızı çalanlar olabilir. Kolaylıkla yardımcı olabileceksiniz. Bu ay herhangi bir problemle karşılaşırsanız da üzerinde fazla durmamaya çalışın. Kesinlikle üstesinden gelebileceğiniz şeyler olacak. 17 Şubat’ta Merkür, Balık burcuna ilerliyor ve sizin fedakarlığınızı tetikliyor. 6, 16, 25 Şubat günleri çok olumlu görünüyor.