x


21.05.2018

Belirsizlik


Güneş, sabit karakterli bir burç olan Boğa’ya geçiyor. Uranüs gezegeni de aynı şekilde Boğa’ya ilerlerken korktuğumuz ama aslında ihtiyacımız olan belirsizlik hissini getiriyor. Belirsizlik değişmek için gerekli motivasyonu sağlayabilir. Uranüs gökyüzünü temsil eder. Gökyüzüne nasıl bakıyorsunuz?

15 Mayıs Dolunay’ı kariyer ve sosyal yaşamınızı aydınlatıyor. Bundan kendinizin ve çevrenizdeki herkesin faydalanması için bir alan oluşturun. Sözlerle ifade edilmese bile ailenizin desteğini güçlü bir şekilde hissedeceğiniz bir dönem.

20 Mayıs’ta Güneş, İkizler burcuna ilerlerken, Aslan burçlarına da içlerindeki çocuğu ve merak duygusunu uyandırmak düşüyor. 29 Mayıs tarihli Dolunay’da neşeli ancak hesaplanmış riskler için heveslenebilirsiniz. Hayatınızda olan bitenlerden ders alabileceğiniz bir dönem. Tutkunuzu izlediğiniz ve güvenliğiniz ya da finansal durumunuz hakkında umursamaz olmadığınız sürece her şey yolunda görünüyor. Oldukça heyecan verici gelişmeler yaşanabilir. 8, 11, 23 Mayıs çok olumlu görünüyor.