x


06.08.2018

​İyi ki Doğdun Aslan!


8 Ağustos’ta Güneş, geri çekilen Merkür’e katılıyor. Yani arka planda kalan ve asıl anlamı oluşturan şeyleri görmek ve duymak daha kolay olacak. 11 Ağustos tarihli Yeni ;Ay ve Güneş Tutulması beklenmedik bir fırsat vea yapılması elzem bir durumu getirebilir. Biraz daha açmak gerekirse bu ya çok uzun zamandır yapmayı beklediğiniz ya da daha önce aklınızın ucundan bile geçmemiş bir şey. 

18 Ağustos tarihinde Mars ilerliyor. Yeni bir projeye çok hazır hissedebilirsiniz ancak hızlanmak için biraz daha zaman gerekiyor. 22 Ağustos’ta ise Güneş burcunuzdan çıkarak Başak burcuna ilerliyor. Bu yavaşlamayı akıllıca kullanın ve eğlenmek için biraz daha zaman ayırın.  

26 Ağustos Dolunay’ı ile etrafınızdaki kişilerden giderek daha fazla şikayet duymaya başlayabilirsiniz. Ne demeye çalıştıklarını anlayacaksınız. Konu, gerçekten özeninizi gerektirebilir ancak tüm duyduklarınıza aynı ciddiyetle yaklaşmanıza gerek yok. Önemli olmayan konularla ilgili çok fazla şikayet duyuyorsanız  insanların bazen şikayet etmeye eğilimli olduklarını unutmayın. Hangi eleştirinin doğru hangisinin yanlış olduğunu kolayca fark edebilirsiniz. 9, 17, 25 Ağustos çok olumlu görünüyor. 13, 17, 30 Ağustos çok olumlu görünüyor.