05.02.2018

​Aşk


Güneş, Merkür ve Venüs bu ay Kova burcunda ve kozmos şu anda sizin durumunuzu yansıtıyor. Fedakârlığınızın nedeni bencil olma korkusu mu? Kişisel tercihlerinize egonuz mu yön veriyor? Bir de tüm bunlar için kendinizi suçluyor musunuz? Sevginizi karşılıksız, koşulsuz şekilde paylaştığınızda zenginsinizdir. Aşkta karşılık istemek, sürekli beklemek sizi dilenci yapar.

Bu yıl, Şubat ayında bir Dolunay gerçekleşmeyecek. 1 Şubat, Dolunay’ın ertesi günü, 28 Şubat ise Dolunay’dan bir önceki gün olacak. Yani bu ay içinde gerçekleşmese de etkilerini hissedeceğiz. Bu etkiler Aslan burçlarında, kalbin hızlı hızlı çarpmasına işaret ediyor.

15 Şubat tarihli Yeni Ay ve Güneş Tutulması, yaşamınıza ya yeni bir aşk ya da yeni bir iş ortaklığı getiriyor. Çok yakınlarda bir partner adayı var gibi, göz ardı etmeyin. Çok çok aşık olabilir ama egonuzun incinmemesi için bunu saklamayı tercih edebilirsiniz. Ancak saklamak çok güç olacak. 18 Şubat tarihinde Güneş Balık burcuna ilerliyor ve zamanınızın her şeye yetebildiğinizi görüyorsunuz. 4, 13, 17 Şubat günleri çok olumlu görünüyor.