x


08.10.2018

Bu da geçer

Venüs, 5 Ekim’de Akrep burcunda geri çekilmeye başlıyor. Aşk kapıları kapanmasa da daha gizli kapaklı ve inatçı bir hal alabilir. 

8 Ekim’de Yeni Ay gökyüzünde yükselirken bırakın arkadaşlarınız veya sevdikleriniz sizinle ilgilensin. Bir gece ansızın gelip sizi sevgiye ve hediyelere boğmasalar da sizi eğlendirebilir ve size hem zaman hem enerji kazandıracak bazı küçük kararları almanıza yardımcı olabilirler. 

11 Ekim’de Plüton ve Güneş konumunun etkisiyle beklenmedik bir şekilde çılgın bir durumla karşılaşacaksınız gibi görünüyor ama bunun üstesinden gelebilirsiniz. Bu da geçecek, unutmayın. 

23 Ekim’de Güneş, Terazi burcundan ayrılıyor, Akrep burcuna geçiyor ve Uranüs’le karşı karşıya geliyor. Bunun Aslan burcuna etkisi ise keyifsiz ve nereye gideceği tahmin edilmesi güç sosyal aktiviteler. Siz yine de iyi vakit geçirmek için elinizden geleni yapın. 

Ev yaşamınıza 24 Ekim Dolunay’ı altında çok sevimli bir enerji geliyor. Bu arada kariyer veya sosyal yaşantınıza dair beklenmedik bir talep bununla rekabete girebilir. Ancak neyin sizin için daha önemli olduğunuz siz daha iyi biliyorsunuz. Her şekilde ikisiyle de başa çıkabilirsiniz. Ancak önceliği ailenize vermeniz size daha iyi gelir. 15, 26, 27 Ekim çok pozitif görünüyor.