04.12.2017

​Boşluk iyidir


Gidilecek bir yer, yapılacak bir şey kalmadığında, iyileşme ve yenilenme süreci derinlerde bir yerde derin bir sessizlik içinde başlamıştır. İşte buna benzer bir durumdasınız. Yüzeyde sabit, hareketsiz ama derinlerde bir yerlerde iyileşen gelişen… Boşluk iyidir.
 
3 Aralık tarihinde sosyal yaşantınız sizi bir oraya bir buraya çekmeye çalışırken siz muhtemelen en sakin seçenekleri değerlendireceksiniz. Daha az hareket, sessizlik ve sakinlik bu ay nedense çok hoşunuza gidecek, sanki yeni keşfetmişçesine doya doya yaşamak istiyorsunuz. Arkadaşlardan ve gürültülü eğlencelerden biraz uzaklaşmak iyi gelecek.
 
17 Aralık Yeni Ay’ı ile yeni yıl hediye alışverişi yapmak, hediye paketleri hazırlamak, evi süslemek için çok hevesleniyorsunuz, zaten nereye koyacağınızı bilemediğiniz yaratıcılık enerjiniz de bunu yapmanız için yardıma koşuyor. Başlangıçta çok keyif alsanız da kafanıza doluşan yaratıcı fikirler bir süre sonra yormaya başlayabilir. Tavsiye: pratik olanları kullanın. 21 Aralık tarihinde Güneş, Oğlak burcuna geçiyor. Bu süre içinde mantıklı kararlar almak, olgun davranmak için ekstra bir çaba göstermeniz gerekebilir. 1, 12, 23 Aralık tarihleri çok olumlu görünüyor.