05.02.2018

​Denge


Bağlantılarınızın, ilişkilerinizin kişiliğinizin en derin yanlarını gösteren aynalar olduklarını biliyorsunuz ve bu ayna sizin yolunuzu daha da aydınlatmak üzere. Yaşamınızdaki her şeyin aslında bir ayna olduğunu fark edebilirsiniz. Bunun getireceği rahatsızlık özgürlük arayışınız için en iyi motivasyon kaynağınız olacak. Diğerlerinden değil kendi kafanızdaki seslerden özgürleşmek.
 
Bu yıl, Şubat ayında bir Dolunay gerçekleşmeyecek. 1 Şubat, Dolunay’ın ertesi günü, 28 Şubat ise Dolunay’dan bir önceki gün olacak. Yani bu ay içinde gerçekleşmese de etkilerini hissedeceğiz. Bu etkiler Başak için biraz fazla duygusallaşmaya işaret ediyor.

15 Şubat tarihli Yeni Ay ve Güneş Tutulması bu duygusallığa biraz sakinlik getiriyor neyse ki. Bununla birlikte günlük rutininiz de daha iyi bir denge kazanıyor. Bu tarihten sonra ödemelerinizle ilgili bir rahatlığa kavuşmanız, bir imkanı keşfetmeniz olası. Verimli bir ay bekliyor Başak’ları. 25 Şubat tarihli Merkür – Venüs birleşimi ise bir arzunuzu, isteğinizi keşfetmenizi ya da yeni bir şekilde anlamanızı sağlıyor. 3, 17, 20 Şubat tarihleri çok olumlu görünüyor.