18.08.2017

Bol bol dans

Güneş, Aslan burcunda. Bu ayın konusu var olmak, yaşam gücünün ışığı altında dans etmek. Gerçek bir rahatlama moduna geçmeden ve dinlenmeden önce harcayacağınız biraz daha enerjiniz kalmış görünüyor. Sessiz sakin oturmaya çalışsanız bile içerdeki sesleri susturmak şimdilik söz konusu değil. Siz en iyisi bu ay bol bol dans edin.
 
7 Ağustos tarihli Dolunay ve Ay Tutulması dikkatinizi kendinizle biraz daha ilgilenmeniz gerektiğine çekiyor. Belirlediğiniz bazı öncelikler var ve ihtiyaç duyduğunuz değişiklikleri gerçekleştirebilmek için özel bir zaman yaratmak için kıvranıp duruyorsunuz. Eğer insanlar rahatsızlığa neden oluyorsa davetleri geri çevirin ve iletişimi bir süreliğine azaltın. 12 Ağustos tarihli Merkür geri çekilmesi ile başlayın.
 
21 Ağustos tarihli Yeni Ay ve Güneş Tutulması kişisel gelişiminizi ve içsel kaynaklarınızı zenginleştiriyor. Şimdi hayatı daha farklı bir şekilde yaşamanız gerektiğini hissetmeye başlayabilirsiniz. Okuyun, meditasyon yapın, sessizliğin tadını çıkarın ve bırakın karmik atılımlar kendiliğinden gerçekleşsin. 4, 11, 31 Ağustos tarihleri çok olumlu görünüyor.