x


21.05.2018

Rahatlık


Açık gökyüzünü temsil eden gezegen Uranüs bu ayın sonlarında Boğa burcuna ilerlerken hepimiz kendi yaşamlarımızdaki gökyüzünü biraz daha genişletmenin yollarını arayacağız. Sizin gezegeniniz olan Merkür’ün de bu ay Boğa burcunda olması bu arayışınıza daha fazla keyif getiriyor.

Merkür, 13 Mayıs tarihinde Boğa burcuna ilerliyor. Bu, ayaklarınızın yere daha sağlam basmasının ve pratik, keyif veren uğraşılara daha fazla zaman ayırmanızın yolunu açıyor. Ev ve kariyer dünyanız rahatlıyor, işler kolaylaşıyor bu ay. 15 Mayıs Dolunay’ı altında ise Dünya giderek daha da güzel bir hale bürünüyor.

Etrafınızda olup bitenlerden bağımsız, her şeyin aslında ne kadar yolunda gittiği gözünüzden kaçmayacak; bunun kıymetini daha iyi anlayacaksınız. 29 Mayıs tarihli Dolunay aile ve ev yaşamınıza olumlu etkiler taşıyor. hoş bir şekilde karşılayın ve size gelen önerileri dikkate alın. Bu öneri bir yemek kursuna katılmak ya da yeni bir bitki yetiştirmeye başlamak bile olabilir. 2, 18, 25 Mayıs çok olumlu görünüyor.