04.12.2017

​Pause


Merkür bu ay yolculuğunun büyük bir bölümünü Yay etrafında geçirirken Başak burçları düşüncelerinde daha da derinleşiyor. Yay burcunun sembolü olan Sentor, tıpkı atlar gibi, çekinse, utansa veya korksa da dörtnala ilerler. Siz de bu ay böyle hissedeceksiniz. Ve ne olursa olsun her zaman geri dönerler, siz de geri dönmeyi unutmayın.
 
2 Aralık tarihinde Merkür, geri çekilmeye başlıyor. ‘Pause’ tuşuna basmanın zamanı geldi. En azından tatillerde çalışmayı bırakın. 3 Aralık Dolunay’ı ile işlerinize odaklanmakta güçlük yaşayabilirsiniz ama bir şekilde üstesinden geleceksiniz.
 
17 Aralık Yeni Ay’ı ev sıcaklığını, rahatlığını, keyfini ailenizle birlikte yaşamanın ne kadar güzel olduğunu bir kez daha güçlü bir şekilde fark etmenizi sağlıyor. Bu dönem normalde olduğundan daha fazla mutfağa girebilir hem kendinizi hem de misafirlerinizi şımartmak için birbirinden farklı lezzetleri denemeyi isteyebilirsiniz. 22 Aralık tarihinden sonra her şey daha kolay ve rahat olacak. 12, 17, 21 Aralık tarihleri çok olumlu görünüyor.