x


08.10.2018

Dinlenmek

Venüs, 5 Ekim tarihinde geri çekilmeye başlıyor. Aşk hayatınız biraz daha ciddi ve daha az saçma bir hale gelebilir ki, bu size tamamen uyar. 

8 Ekim Yeni Ay’ında kendi sağlığınız için biraz daha yatırım yapmayı düşünün. Bir spor salonuna kayıt yaptırın veya yerli, organik bir çiftlikten sipariş verin. Bu ay daha az çikolata ve daha çok meyve yemeye çalışın mesela. 

9 Ekim’de Merkür Terazi burcunu bırakıp Akrep burcuna geçiyor. Eğer partilerden bitap düştüyseniz, şimdi yavaşlayabilir ve dinlenme moduna geçebilirsiniz. 

Merkür ve Venüs’ün 15 Ekim’deki birleşimi ile rahatlayın ve birkaç gün öncesinde yaklaşılması güç olan bir konu hakkında konuşmaya başlayın. 

Bir arkadaşınızla aranızdaki sorunu çözmek mi istiyorsunuz ya da bir tanıdığınızla olan ilişkinizi düzeltmek mi istiyorsunuz? Bunu 24 Ekim’e bırakın. Yani Dolunay’a. En zor insanı bile etkileyebilirsiniz, tabii kesinlikle içtenseniz. 

30 Ekim’de Merkür, Yay burcuna geçiyor. Sosyalleşmek ve insanları daha yakından tanımak için harika bir gün. 7, 12, 29 Ekim çok pozitif görünüyor.