x


06.08.2018

​İyileşme


Aşırı gürültülü ve çılgın dünya, 11 Ağustos tarihli Yeni Ay ve Dolunay ile kafanızı işgal etmeye çalışıyormuş gibi hissettirebilir. Derin, derin nefes alın ve çığlık atmayın. Güçlü destekleriniz var, onları hatırlayın, hatta biraz fazla hatırlayın. 

18 Ağustos’ta Merkür hareketi ile birlikte, net bir şekilde düşünmek ve yeniden organize olmak için yeterli gücü yavaş yavaş da olsa toparlamaya başlıyorsunuz. Bulmak istediğiniz bir şeyi veya hatırlamak istediğiniz bir hissi bulacaksınız. 22 Ağustos’ta Güneş Aslan burcundan sizin burcunuza geçiş yapıyor. Bu dönem kendinize biraz daha öncelik verin, huzura, sağlığınıza ve spora biraz daha zaman ayırın. Belki bir yavru kedi veya köpek ya da biraz daha bitki ile evinizi daha sıcak bir yere dönüştürebilirsiniz. 

26 Ağustos tarihli Dolunay, Başak burçları için ışıl ışıl bir aşka işaret ediyor. Duygusal savunma mekanizmalarınızı geri çekin ve karşınızdaki insanın görüntüsü veya konuşma tarzının sizi büyülemesine izin verin. Ertesi gün Mars da ilerlemeye başlıyor. İstek, motivasyon ve tutkular yükselişe geçiyor. 13, 17, 30 Ağustos çok olumlu görünüyor.