x


21.05.2018

Merak


Zihninizin sizi nasıl meşgul ettiğini izlemeye çalışın. Bu meşguliyetlerden uzaklaşın. Bir an içinde basit, pratik rutinlere devam ederken zihnin nasıl devreye girip de sizi bir oraya bir buraya sürüklediğini fark edin. Bu ay, eski yeteneklerinizi yenilemeniz ve yenilerini öğrenmeniz için desteğini sunuyor.

15 Mayıs tarihli Yeni Ay’la birlikte yaşamınızda temel rolü olan bir konuyla, örneğin finansla ilgili daha dikkatli olmanız ve farklı yaklaşımlar denemeniz gerekebilir. Bu sayede ayrıntılı planlar yapmanıza gerek kalmadan güçlü bir kazanç edinebilirsiniz. 25 Mayıs’ta Venüs ve Satürn’ün karşıt konumları ile Ay’ın Terazi burcuna geçmesinin etkileri eski bir arkadaşınız ya da uzak olduğunuz bir aile üyesi ile uzlaşma yoluna gitmeniz hatta belki de yeni bir akıl hocası kazanmanız olabilir.

29 Mayıs tarihli Dolunay için bir öneri: merakınız size rehberlik etsin, buna izin verin. İçinizdeki çocuğun kendini göstermesine ve dünyadan daha fazla keyif almanızı sağlamasına izin verin. Eğer çok uzun zamandır hiçbir şey ilginizi çekmiyor ve sizde heyecan uyandırmıyorsa izin vermenizle birlikte bu durum değişebilir. 17, 23, 27 Mayıs çok olumlu görünüyor.