18.08.2017

Eğlence paketi

Aslan güneşi, Terazilerle iyi uyum sağlıyor. Aslan aurasının güçlü bir parçası olan gösteriş, sizi de baştan çıkarıyor. Büyüleyici özelliklerinizi gizlediğiniz örtüleri kaldırıp atıyorsunuz. Aldığınız iltifatların, duyduğunuz yorumların sizi manipüle etmediğinden emin olun. En doğru şeyi her zaman kalbinizin söylediğini unutmayın ve onu dinleyin.
 
7 Ağustos tarihinde Dolunay ve Ay Tutulması hayatınıza muhteşem bir eğlence paketi sunuyor; içinde çoğunlukla entelektüel keyifler var. Uzun zamandır uğraşmadığınız eski favori aktiviteleriniz, ilgi alanınıza yeniden girebilir. Sosyal yaşamınız daha çok gösteriş ve ışıltı talep etse de bunlar şu sıralar size pek cazip görünmeyebilir.
 
21 Ağustos’taki Güneş Tutulması ve Yeni ay ise sosyal yaşamınıza ve dahil olduğunuz topluluklara güçlü bir ivme kazandırıyor. Spotlar sizi gösterebileceği gibi kendi isteğinizle ve oldukça zarf bir şekilde bu spotları başka birinin üzerine çevirebilirsiniz. 25 Ağustos tarihinde Venüs’ün Aslan’a ilerlemesi de bu aya görkemli bir son veriyor. 11, 24 ve 27 Ağustos tarihleri çok olumlu görünüyor.