x


06.08.2018

​Hareketli


Venüs, 6 Ağustos tarihinde burcunuza geçiyor ve beraberinde aşkı getiriyor. Ertesi gün gerçekleşecek Venüs-Mars konumu ile hayat giderek daha da romantik bir hal alıyor. 11 Ağustos’ta görülecek Yeni Ay ve Güneş Tutulması ile sosyal yaşantınız çılgın bir hız kazanıyor. Çevrenizdekiler bu dönem sizi biraz zorlayabilir ve tartışma ortamları yaratabilir, olabildiğince dışında kalmaya çalışın. Sizinle daha uyumlu olan, vizyonunuzu ve dileklerinizi paylaşan başka insanlar var, onlarla daha fazla vakit geçirin. 
Merkür, 18 Ağustos’ta ilerlemeye başlıyor. Yani daha sakin günler hemen olmasa da kapıda. Planlarınızı yapın ve organize olun. 

26 Ağustos tarihli Dolunay ile sağlık ve mutluluğunuza dair konulara daha fazla dikkat etmeye başlayabilirsiniz. Olabildiğince bilgi toplayın, kendiniz için doğru bulduğunuz uygulanabilir şeyleri biraz daha araştırın,, Dikkat etmeniz gereken tek şey ise hemen her şeyi hızla uygulamaya almaya uğraşmamak olsun. Aynı gün Venüs-Merkür etkisiyle aldığınız karışık mesajlar biraz yorabilir. Ertesi gün Mars da ileri hareketine başlıyor. Eski tutkularınızı hatırlamak ve motivasyonunuzu yükseltmek için harika bir zaman. 5, 14, 24 Ağustos çok olumlu görünüyor.