18.08.2017

Aile desteği

Pencerenizden güneş ışınları giriyor girmesine de bu güneşin Aslan burcuna ilerlemesi Akrep burçlarına biraz rahatsızlık veriyor. Duygularınız yavaş yavaş güçleniyor, netleşiyor ve daha tutarlı oluyor ancak yavaş yavaş. Sabırsızlık göstermeniz pek bir işe yaramayacak. Sakin olun ve bu yavaşlıktan şikayet etmeyin.
 
7 Ağustos tarihli Dolunay ve Ay Tutulması kalbinizi eve ve ailenize çekiyor. Bunun nedeni işinizdeki yoğun ve yorucu süreç olabileceği gibi sosyal yaşamınızdan kaynaklanan bir etki de olabilir. Sizi ailenizin kollarına atan durumun kaynağı her neyse bu konuya fazla duygusal yaklaşmamaya çalışın, her şey yoluna girecek.
 
21 Ağustos tarihli Yeni Ay ve Güneş Tutulması ise işte lider olmak nedir yeniden hatırlatacak. Bu bir anda gerçekleşmeyebilir ancak kariyerinizi ve sosyal konumunuza olan etkileri gelecek yıl boyunca dahi sürecek gelişmeler görülebilir. Sorumluluğu mümkün olan en alçakgönüllü ve ılımlı yollardan üstlenin. Gösteriş yapmak yok! 30 Ağustos’ta kişisel gelişiminize yönelik hızlı bir gelişme gerçekleşebilir. 12, 20 ve 22 Ağustos tarihleri çok olumlu görünüyor.