x


06.08.2018

​Dönüm noktası


1 Ağustos’ta Uranüs ve Mars konumunun etkisiyle sinirleriniz hemen her şeye hızlı bir şekilde bozulabilir, aşırı tepkilerinizi kontrol altında tutmanızda fayda var. 

11 Ağustos’ta Yeni Ay ve Güneş Tutulması Akrep burçları için iş dünyasında ya da sosyal yaşamda önemli bir dönüm noktasına işaret ediyor. Başlangıçta biraz zorlu ve aşılması zor görünen durumlar yaşanabilir ancak sonrasında ilerlemek için hiçbir engel kalmayacak. 18 Ağustos’ta ise Mars ilerlemesiyle birlikte son zamanlarda geri plana attığınız konuları yeniden ele almanız aynı zamanda son dönemde dağılan düzeninizi veya rutininizi yeniden rayına oturtmanız için gerekli enerjiye sahip olacaksınız. 

26 Ağustos tarihli Dolunay ile birlikte güzel bir sosyal aktivite içinde olabilirsiniz. Neşeli insanlarla keyifli bir ortamda bol bol eğlence bekliyor. Bu ay fark etmenizin olası olduğu bir başka konu ise her şeyin aslında göründüğü gibi olmayabileceği. Bu, size yepyeni bir bakış açısı kazandıracak. Ayın son günlerinde enerjinizi toparlamak, yeniden motive olmak, eskiden çok istediğiniz şeyleri yeniden hatırlamak gibi konular kafanızı meşgul edecek, bunun yollarını arayacaksınız. Arayışınız giderek hızlanacak ve hızla toparlanacaksınız. 7, 12, 28 Ağustos çok olumlu görünüyor.