x


21.05.2018

Yenilenme


Yay cephesinde bir yenilenme süreci başlıyor. Eski derinizden sıyrılın. Bu sizi daha fazla olgunlaştırır ve yaşamınıza tazelik getirir. Jüpiter’in Akrep burcuna ilerlemesi, kendinize ve başkalarına karşı duygusal açıdan daha dürüst olmanıza yardımcı oluyor. Ve size hatırlatıyor: canlanmak ve yenilenmek için bazen geri çekilmeliyiz.

8 Mayıs’ta Jüpiter ışıltılarını saçarken cömertliğinizi ne zaman ve nasıl kullanmanız gerektiğine dair yeni yaklaşımlar ediniyorsunuz, bu konuda daha seçici olmak isteyeceksiniz. 15 Mayıs’taki Yeni Ay’la birlikte fiziksel rahatsızlıklarınızı, biriken işlerinizi, gardırobunuzun nasıl altüst olduğunu hatırlatıyor ve işe koyuluyorsunuz, fazla yormayacaklar merak etmeyin.

29 Mayıs Dolunay’ı ile birlikte artık dikkatinizi kendinize yoğunlaştırmanız için uygun bir dönem başlıyor. Dış dünyadan biraz uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Ancak bu sizin canınızı daha çok sıkacak. Neyse ki bir arkadaşınız ya da partneriniz sizi bu sıkıntıdan kurtaracak çözümü sunacak. Teşekkür etmeyi unutmayın. 10, 18, 27 Mayıs çok olumlu görünüyor.