02.10.2017

Eğlence

Yaşam, iletişimdir. Ve iletişim de tıpkı yaşam gibi çok yönlüdür. İletişimin sağlıklı olmasının tek yolu ise dürüst olmak ve kalbinizden geçenleri söylemektir. Zihninizi ve egonuzu bir yana bırakarak kalpten, ruhtan, içten iletişim kurun.

5 Ekim Dolunay’ı yaratıcı yönünüze ve espri anlayışınıza olumlu etkiler getiriyor. Bu ay, size gerçekten mutlu eden ancak fazla harcama yapmamanızı sağlayacak aktivitelere yoğunlaşın. Sosyal çevreniz de bu tür eğlencelere oldukça açık görünüyor. Jüpiter 10 Ekim’de Terazi burcundan çıkıyor ve Akrep burcuna geçiyor. Önümüzdeki birkaç aylık dönemde dikkatinizi yalnızca hayatınızdaki en önemli konulara vermeniz daha iyi olur. Diğerlerini şimdilik ikinci plana atın.

19 Ekim Yeni Ay’ı ile rutin çevrenizden uzaklaşmak ve yenilikler denemek isteyebilirsiniz. Bu değişiklik arayışıyla kendinizi biraz tuhaf ve arkadaşlarınıza karşı suçlu hissedebilirsiniz. Abartmaya gerek yok. Büyük ihtimalle bu aralar kendinizi işe fazla kaptırdınız ve biraz rahatlık ve yenilenme ihtiyacı hissediyorsunuz. Bu dönem en büyük yardımcınız eğlence ve taze fikirler. Bu ayın en olumlu günleri 10, 20 ve 26 Ekim.