x


08.10.2018

Eve dönüş

Venüs, 5 Ekim’de geri çekilmeye başlıyor. Bunun etkisiyle aşk hayatınız daha ciddi ve biraz daha soğuk bir hal alıyor. Ancak siz ve partneriniz arasındaki hisler gerçekse ilişkiniz bundan zarar görmeyecek. İşte tam da bu yüzden ilişkinizi yeniden gözden geçirmenizde fayda var. 

8 Ekim Yeni Ay’ının ışıklarını hissetmek için dışarı çıkıp eğlenmeyi unutmayın. Şu ara münzevi olmak için uygun bir zaman değil, ki zaten sosyalleşmek, bir yerlere gitmek sizin doğanızda olan bir şey. Daha büyük gruplarla iletişim kurun ve en önemlisi ilham alacağınız bir arkadaş edinin. 

11 Ekim’de Ay ve Jüpiter konumunun etkisiyle küçük bir sorun biraz büyüyüp başınızı ağrıtabilir. Ekstra dikkat! 

24 Ekim Dolunay’ında evde zaman geçirmek ve dışarı çıkmak seçeneklerinden tercih yapmakta zorlanabilirsiniz. En iyisi dijital iletişim. Bu ara dışarıda çok fazla vakit geçirdiyseniz biraz yalnız kalmak ve enerjinizi yeniden toplamak iyi gelebilir. 

30 Ekim’de Merkür sizin burcunuza ilerliyor. Şimdi daha büyük düşünmenin zamanı. Bol bol iletişim kurun, yeni insanlarla tanışın. Yeni şeyler öğrenmeye ve aklınızı geliştirmeye odaklanın. 3, 16, 29 Ekim çok pozitif görünüyor.