x


06.08.2018

Kaçış


6 Ağustos’ta Güneş ve Jüpiter etkisiyle, iyi niyetli yaklaşımlarınızın ve paylaşımlarınızın göz ardı edildiği veya yanlış anlaşıldığını fark edebilirsiniz, üzerinde fazla durmayın. Bırakın 11 Ağustos tarihli Yeni Ay ve Güneş Tutulması ufkunuzu genişletsin. Yapmak istediğiniz bazı yolculuklar veya aktivitelerle ilgili aşılması zor engellerle karşılaşmanız muhtemel ancak bunları gerçekleştiremezseniz bile daha yapılacak ve size çok iyi gelecek bir sürü akivite var. 

Merkür 18’inde ilerlemeye başlıyor. Yakın geçmişte bir türlü düzelmeyen ve tüm çabalarınızı yanıtsız bırakan bir konu hakkında ya sizin bakış açınız ya da durum değişecek. Kısacası biraz rahatlama var. 

26 Ağustos Dolunay’ı ile evden kaçış yolları aramaya başlayabilirsiniz. Son zamanlarda ailevi konularla ilgili bir yoğunluktan ötürü zamanınızı tam anlamıyla istediğiniz gibi geçiremediğiniz ya da sadece sıkıldığınız için daha hareketli ortamlara dair bir arayışa girebilirsiniz. Ertesi gün ise 26 Haziran’dan bu yana geri çekilen Mars, sakinleşiyor ve Oğlak burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu, Yay burçları için kariyer ve arzulara odaklanmayı getiriyor. İddianızı yükseltin. 17, 19, 27 Ağustos çok olumlu görünüyor.