x

Moda&Alışveriş

 

​adidas Originals by Daniëlle Cathari

03.05.2018

​adidas Originals by Daniëlle Cathari
   

adidas Originals, Hollandalı moda tasarımcısı Daniëlle Cathari ile özel bir koleksiyon hazırladı. Koleksiyonda; adidas Originals ikonik adibreak ve adicolor tasarımları önce bozup sonra yeniden inşa eden bir yaklaşım benimsedi.
 
Daniëlle Cathari, henüz bir moda öğrencisiyken New York Fashion Week’te adidas Originals’ın ikonik eşofman üstlerinden ilham almış ve ilk koleksiyonunu sunmuştu. Nisan 2018’de ise adidas Originals ile ilk kez resmi olarak iş birliği yaptıklarını duyurdu.
 
Koleksiyonda Kendall Jenner Etkisi
 
Daniëlle Cathari tasarım sürecinde adidas Originals ailesinden Kendall Jenner ile tanıştı ve onunla fikir alışverişinde bulundu. Jenner’ın önerileri, bakış açılarını değerlendirerek, koleksiyona katkı sunmasına olanak sağladı. Bu anlayış karşısında Kendall Jenner, New York Fashion Week’te Cathari’nin tasarımlarını giyerek; tasarımcıya ‘aileye hoş geldin’ mesajı verdi.
 
Originals'in ikonik üç bantlı silüetlerini; yeni şekillerle, abartılı oranlarla, beklenmedik materyal kullanımıyla karşımıza çıkaran koleksiyon; Cathari'nin yaratıcı felsefesiyle uyumlu, yapıyı bozan tasarım yaklaşımıyla canlandırılıyor. 90'lar ve 2000'lerin ilk yıllarına saygı duruşunda bulunan 10 parçalık koleksiyon, dönemin kombin ilhamını ve öz güvenini günümüze taşıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

ŞUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bohem Sonbahar Rüzgarları
Detay

Moda&Alışveriş

Bohem Sonbahar Rüzgarları

Oxxo’dan sonbahara Boho Soul koleksiyonu.

2018-2019 Moda Trendleri
Detay

Moda&Alışveriş

2018-2019 Moda Trendleri

Ve bu trendleri günlük yaşama uyarlamanın yolları.

YORUM YAZIN
  Ad *
   
  E-posta *