x

Moda&Alışveriş

 

Kağıt Çantalarla Hafifleyin

12.06.2018

Kağıt Çantalarla Hafifleyin
   

Kağıttan clutch’lar, gözlük kılıfları, bilgisayar ve makyaj çantaları… Dayanıklı, geri dönüştürülebilir olduğu için geleceğin kumaşı olarak gösterilen Tyvek kağıttan üretilen Chumac çantalarla, çantalar artık çok daha neşeli...

 
 
 
 

Ağırlığı sadece 90 gram olan çantalar, kendinizi yoğun tempoda daha ‘hafif’ hissetmenizi sağlıyor. Renkli, eğlenceli, enerjik tasarımlar, günlük hayatta yaşam tarzınızın tamamlayıcısı oluyor. Yırtılmaya, suya, UV ışınlarına dayanıklı, yağdan etkilenmeyen, antialerjik Tyvek çantalar ‘geri dönüştürebilir’ özelliği sayesinde aynı zamanda çevreyi de koruyor.

 
 
 
 

Chumac’ın hikayesine gelince… Yaratıcısı başarılı kadın girişimci Özge Şahin, tekdüzelikten sıkıldığı için tyvek kağıtla modayı birleştiriyor. Saga Tasarım bünyesinde günlük hayata kolayca uyum sağlayan, kullanışlı, hafif, dayanıklı, renkli, eğlenceli, şık çantalar üretmeye karar veriyor. Markanın adının mimarı ise Özge Şahin’in 2 yaşındaki yeğeni Arya… Kucak yerine ‘Chumac’ diyen Arya’nın düş dünyasından ilham alan yaratıcı tasarımlar, markaya saf ve çocuksu bir enerji katıyor. Nezih Kırtasiye, Panel Kırtasiye, Barker Kıtasiye, Nokta Kırtasiye, www.kalemlik.com, www.markakalem.com ve www.49com.tr ile N11’de satılan ‘buruşuk’ kağıt çantaların fiyatları 8,50 ile 79,00 TL arasında değişiyor.

 
 

ŞUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bohem Sonbahar Rüzgarları
Detay

Moda&Alışveriş

Bohem Sonbahar Rüzgarları

Oxxo’dan sonbahara Boho Soul koleksiyonu.

2018-2019 Moda Trendleri
Detay

Moda&Alışveriş

2018-2019 Moda Trendleri

Ve bu trendleri günlük yaşama uyarlamanın yolları.

YORUM YAZIN
  Ad *
   
  E-posta *