x

Moda&Alışveriş

 

Benetton İlk Gözlük Koleksiyonu ile Rengini Keşfet Diyor

16.07.2018

Benetton İlk Gözlük Koleksiyonu ile Rengini Keşfet Diyor
   

Bu yaz dikkat çekmek isteyen herkes için, United Colors of Benetton ilk defa tasarladığı güneş gözlüğü koleksiyonu ile karşımıza çıkıyor. 
Güneş gözlükleri kombinlerin en çok dikkat çeken parçalarından biri. Özellikle yaz ayları için bir aksesuardan çok daha fazlası! 1950’lerin ikonik modellerinden esinlenerek tasarlanan, tasarlanırken teknolojini son tekniklerindenden faydalanılan pop ve canlı renklerin kullanıldığı United Colos of Benetton’un güneş gözlüğü koleksiyonu, her kıyafete uyum sağlayacak nitelikte. John Lenon’la bütünleşen yuvarlak çerçeveli modelinden, Kurt Cobain’in yanından ayırmadığı büyük kalın çerçeveli gözlüklere kadar geniş bir alandan ilham alan koleksiyonda, altı farklı model geniş renk alternatifleriyle tasarlandı. United Colors of Benetton temel  renkleri, güneş gözlüğü koleksiyonunda yer bulunuyor. Pembe, beyaz, mor ve soluk mavi renklerinden oluşan koleksiyonda herkes kendini rengini seçebiliyor.

Gözlüklerde kullanılan bütün camlar, çerçevelerle kontrast oluşturacak renklerden tercih edilerek tasarlandı. Bazı modellerde kullanılan degrade ve aynalı camlar ise, ekstra dikkat çekmek isteyenler için hayli uygun. United Colors of Benetton’ın ilk kez tasarladığı güneş gözlüğü koleksiyondaki parçalar, ayarlanabilir saplara sahip. Bazı modellerde karşımıza çıkan kavrama özelliği ise; güneş gözlüklerinin en dikkat çeken özelliklerinden biri. 

Canlı renkleri ve retro modelleriyle, United Color of Benetton ailesinin sınırlı sayıda üretilen, ilk güneş gözlüğü koleksiyonunu benetton.com sitesinden ve seçili Benetton mağazalarından inceleyebilirsiniz.

ŞUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Zamansız Mobilya Tasarımları
Detay

Moda&Alışveriş

Zamansız Mobilya Tasarımları

Salon dekorasyonu için ilham kaynağı arıyorsanız mobilya tarihinin ikonik modellerini hatırlayın.

Daha Organize Olmanın En Keyifli Yolu: Bullet Journal
Detay

Moda&Alışveriş

Daha Organize Olmanın En Keyifli Yolu: Bullet Journal

Yeni yıl kararlarınız arasında daha planlı olmak ilk sıralardaysa, Bullet Journal trendiyle yakından tanışın.

Vahşi Doğa Desenlerini Giymenin Yolları
Detay

Moda&Alışveriş

Vahşi Doğa Desenlerini Giymenin Yolları

Küçük dokunuşlardan cüretkâr kombinasyonlara, leopar deseni, zebra deseni gibi vahşi doğadan ilham alan desenleri gündelik hayatınıza dâhil etmenin ipuçları burada…

YORUM YAZIN
  Ad *
   
  E-posta *