x

Moda&Alışveriş

 

Reebok Kadının Gücünü Kutluyor

03.08.2018

Reebok Kadının Gücünü Kutluyor
   


“Hepimiz gücü farklı şekilde algılıyoruz; fiziksel olarak, zihinsel dayanıklılıkla, dürüstlükle ve en önemlisi toplum aracılığıyla… Güç, kişisel inançlarımın ve oyunlarımda tasvir ettiğim karakterlerin merkezinde yer alıyor. Reebok'la çalışmaktaki amacım da kadınların içindeki gücü ortaya çıkarmak ve kültürel kadın devrimine öncülük etmeye devam edebilmek. Her birimiz birbirimize kahraman olmalıyız.” Danai Gurira

Reebok, kadın gücünün en iyi temsilcilerinden, dünyaca ünlü ödüllü oyun yazarı ve aktris Danai Gurira ile anlaştı. “Be More Human” mottosuyla insanı fiziksel, zihinsel ve sosyal olarak geliştirmeyi hedefleyen Reebok, Danai Gurira ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında kadınları, kendi kendilerinin kahramanları olması konusunda teşvik ediyor. Fitness ve iyi yaşam yoluyla elde edilen fiziksel ve zihinsel gücün savunucusu Gurira, bu işbirliğiyle, Reebok’ın “Önce Kadın Kampanyası”na öncülük etmek için bir araya gelen dinamik kadın kadrosunda yerini aldı.

Danai Gurira’dan kadınlara çağrı: “Gücünüzü keşfedin” 

Walking Dead izleyicileri, dizideki Michonne karakterine hayat veren başarılı oyuncuyu hatırlayacaktır. Zimbabve asıllı Danai Gurira, Avengers: Sonsuzluk Savaşı filminde de Black Panther’i canlandırmıştı. 

40 yaşındaki oyun yazarı ve ödüllü oyuncu Gurira, formunu spora ve doğru beslenmeye borçlu olduğunu belirtiyor. Birçoğumuz gibi egzersiz yapmak en sevdiği şey olmasa da spordan sonraki hissi çok seviyor. Egzersizin vücudunu forma sokmakla birlikte zihnini de dengelediğini belirtiyor. 

Haftada dört gün dairesel antrenman ve pilates ağırlıklı çalışan Gurira, “Bir kadın olarak fiziksel gücümüzü geliştirmek için yeterince teşvik edilmiyoruz. Kendimizdeki bu yönü keşfetmek gerçekten heyecan verici” diyerek, kadınlara farklı türde çalışmaları denemeleri ve fiziksel güçlerini keşfetmeleri için kadınlara çağrıda bulunuyor: “Ağırlık kaldırın, boks yapın, yoğun bir çalışma bile olabilir. Ertesi gün rekorlar kırmanız beklenmiyor. Yalnızca size neyin iyi geldiğini bulun ve hangi sonuçtan memnun kaldığınızı görün.” Bir başka tavsiyesi ise bol bol ıspanak yemek… 

ŞUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bohem Sonbahar Rüzgarları
Detay

Moda&Alışveriş

Bohem Sonbahar Rüzgarları

Oxxo’dan sonbahara Boho Soul koleksiyonu.

2018-2019 Moda Trendleri
Detay

Moda&Alışveriş

2018-2019 Moda Trendleri

Ve bu trendleri günlük yaşama uyarlamanın yolları.

YORUM YAZIN
  Ad *
   
  E-posta *