x

Moda&Alışveriş

 

2018-2019 Moda Trendleri

26.09.2018

2018-2019 Moda Trendleri
   

Yeni mevsim, yeni trendler… Podyumlarda sanat eseri gibi dursa da bazı parçaları taşımak biraz fazla cesaret gerektiriyor. Ancak trendleri günlük yaşama uygulamanın yolları var. Şimdi son defilelerden gelen tüyolara ve kullanım şekillerine bakalım. Eğer dolabınızda bu tür parçalar varsa ön sıralara alın ve bu kış bol bol giyin.

 
 

80’ler

 
 
 

Her sezon ağırlıkta olan bir titreşim olur. Bu sezon ise bu titreşimin kaynağı kesinlikle 80’ler. Yani canlı renkler, vatkalar, kadife ve parlak kumaşlar. Ancak bu sefer 80’ler ruhu daha koyu renklerle biraz daha kasvetli gibi. Geniş omuzlar ise bu sezon birçok moda devi tarafından kullanılmaya devam ediyor. Bu trend günlük yaşamda daha ılımlı vatkalarla ceketler, pardesüler, elbiseler, bluzlerde kullanılabilir.

 
 

Kahverengiler

 
 
 

Kahverengi nötr bir renk. Yani siyah ya da lacivert gibi temel bir renk olarak kullanılabilir. Aynı zamanda kahverenginin diğer tonlarıyla da rahat bir şekilde kombinlenebilir. Örneğin tek parça kahverengi bir elbiseyi farklı renklerdeki aksesuarlarla birleştirebilirsiniz. Ya da kahverengi bir pantolonu kahverengi desenleri olan bir üstle deneyebilirsiniz.

 
 

Aşırı kat kat

 
 
 

Kış sezonunun ağırlıklı trendlerinden biri de sanki kozanın içinde duruyormuş gibi gösteren kat kat kat giysiler… Örneğin bir boğazlı bluz üzerine bir elbise veya yakası açık bir üst ve onun üzerine bir ceketle ya da daha da fazla katlarla rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

 
 

Örgü

 
 
 

Etnik esintiler taşıyan örgü modelleri bu yıl çok çeşitli ve çok renkli. Bu konuda kendi yaratıcılığınıza ve zevkinize güvenin, örgüleri kendi tarzınıza kolayca uyarlayabilirsiniz.

 
 

Orta boy bot

 
 
 

Bu sezonun kilit parçalarından biri orta boy botlar. Bir de beyaz...

 
 

Büyük takılar

 
 
 

Kocaman küpeler, kolyeler giysinin havasını bir anda değiştirecek kadar güçlü bir etki yaratıyor.

Geçtiğimiz sezondan etkisini devam ettiren trendler ise kırmızı renk ve ekose desen.

 
 

ŞUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Zamansız Mobilya Tasarımları
Detay

Moda&Alışveriş

Zamansız Mobilya Tasarımları

Salon dekorasyonu için ilham kaynağı arıyorsanız mobilya tarihinin ikonik modellerini hatırlayın.

Daha Organize Olmanın En Keyifli Yolu: Bullet Journal
Detay

Moda&Alışveriş

Daha Organize Olmanın En Keyifli Yolu: Bullet Journal

Yeni yıl kararlarınız arasında daha planlı olmak ilk sıralardaysa, Bullet Journal trendiyle yakından tanışın.

Vahşi Doğa Desenlerini Giymenin Yolları
Detay

Moda&Alışveriş

Vahşi Doğa Desenlerini Giymenin Yolları

Küçük dokunuşlardan cüretkâr kombinasyonlara, leopar deseni, zebra deseni gibi vahşi doğadan ilham alan desenleri gündelik hayatınıza dâhil etmenin ipuçları burada…

YORUM YAZIN
  Ad *
   
  E-posta *