x

Moda&Alışveriş

 

Vahşi Doğa Desenlerini Giymenin Yolları

25.10.2018

Vahşi Doğa Desenlerini Giymenin Yolları
   

Vahşi hayvan desenli kıyafetler bazılarımızın dolaplarında her daim yerini korusa da, bu sonbahar-kış sezonunda cesur bir geri dönüş yaptıkları için bu sefer her kadının dolabında yerlerini alacakları kesin gibi görünüyor. 

Günlük kıyafetlerinize ekleyin
Leopar, zebra, yılan gibi hayvan desenlerine alışmanın belki de en iyi yolu, casual yani günlük kıyafetlerin arasında onlara yer açmaktan geçiyor. En sık giydiğiniz Jean pantolonların, tişörtlerin arasına minimal hayvan desenli parçalar iliştirin. Bu desenlerin özellikle dar pantolonlar ve spor ayakkabılarla ne kadar iyi gittiklerine şaşıracaksınız. 

Dikkat çeken detaylarda kullanın
Vahşi doğanın canlılarından esinlenen desenli kıyafetleri üzerinizde taşıma fikrine hala alışmadıysanız, aksesuarlar trendi yakalamanız için yardımınıza yetişiyor. Leopar, zebra, yılan desenli clutch’lar, botlar ve babetler bu sonbahar-kış sezonunda her yerde karşınıza çıkıyorlar. Koyu renklerin yoğun olduğu bu serin mevsimlerde küçük dokunuşlarla havanızı biraz ısıtmak ve hatta doğru kombinasyonlarla sahneyi vahşi doğa desenlerine bırakmak sizin elinizde. 

Tek parçayla damganızı vurun
Doğanın atılgan ruhunu üzerinizde taşımanın belki de en sade ve kolay hali, kışın hakkını siyahın asaletiyle verirken bir taraftan da tek bir parçayla soğuk havaların monotonluğunu kırmak olabilir. Siyah pantolon-leopar desenli ceket ya da zebra desenli pantolon-siyah kazak suç ortaklıklılarına kim karşı koyabilir?

Renklerle oynayın
Vahşi doğa desenleri dolabınıza orijinal renklerinde girmek zorunda değil. Kırmızı ya da kiremit rengi üzeri siyah çita desenli bir elbisenin altında topuklular ya da koyu mavi üzeri leopar desenli bir üstün altında deri tayt da hızlıca alışılmışa meydan okuyan havalı bir tarza bürünmenizi sağlayabilir.  

Karıştırın ve eşleştirin
Kombinasyonlarda farklı desenlerin bir arada kullanılması tabusunun aşılması epey zaman aldı. Ama son yıllarda bu konuda kırılan zincirlerle beraber, vahşi doğa desenleri de bu kış altın çağını yaşayacak gibi görünüyor. Yılan derisi botlar zebra desenli etekle leopar desenli bluzla bir arada… Bu desenleri bir arada deneyin ve çarpıcı etkilerini kendi gözlerinizle görün.  

Unutmayın
Vahşi doğadan esinlenen tasarımlar her daim kadınsı, cüretkâr ve seksi tasarımlarla yorumlanır. Onları en iyi şekilde taşımak için içinizdeki kadına güvenin ve sizi de eğlendirecek çarpıcı kombinasyonlar yapmaktan çekinmeyin.

ŞUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Zamansız Mobilya Tasarımları
Detay

Moda&Alışveriş

Zamansız Mobilya Tasarımları

Salon dekorasyonu için ilham kaynağı arıyorsanız mobilya tarihinin ikonik modellerini hatırlayın.

Daha Organize Olmanın En Keyifli Yolu: Bullet Journal
Detay

Moda&Alışveriş

Daha Organize Olmanın En Keyifli Yolu: Bullet Journal

Yeni yıl kararlarınız arasında daha planlı olmak ilk sıralardaysa, Bullet Journal trendiyle yakından tanışın.

Mickey x Levi’s ile İki İkon Bir Arada
Detay

Moda&Alışveriş

Mickey x Levi’s ile İki İkon Bir Arada

Levis’s özel koleksiyonuyla Mickey Mouse’un 90. yaşını kutluyor.

YORUM YAZIN
  Ad *
   
  E-posta *