x

Moda&Alışveriş

 

Givenchy Mars’a Çıktı

27.12.2016

Givenchy Mars’a Çıktı
   

Eylül ayında Paris Moda Haftası’nda görücüye çıkan Givenchy İlkbahar/Yaz 2017 koleksiyonun yaratıcısı Riccardo Tisci, tasarım sürecinde kristal taşların iyileştirici güçlerinden ve doğanın gücünden ilham aldığını şu sözlerle ifade etmişti:
“Taşların, kristallerin ve doğanın insana verdiği güçlere inanan Marina Abramovic gibi kadınlar, bu koleksiyonu hazırlamam için bana ilham verdi. Gerçekten de ruhlarımızla ilgilenmeye ihtiyacımız var, bu benim kişisel olarak da üzerinde çalıştığım bir konu.”   

Givenchy, geçtiğimiz hafta bu koleksiyonun tanıtım filmini paylaştı. Efsanevi ikili Mert Alaş ve Marcus Piggott’un hazırladığı kampanya filminin konusu Parisli bir genç kadının çılgın bir partinin ardından kulüpten çıkıp Mars’ta bir yolculukta kaybolmasını konu ediniyor. Kampanya filminde Vittoria Ceretti ve Faretta Radick gibi yeni yüzler var.

Tisci’nin ilham perilerinin bir Mars çölünde amaçsızca dolaşan sahnelerinden oluşan filmde Givenchy ailesinin kıdemli üyeleri Irina Shayk,  Mariacarla Boscono ve Lea T gibi isimler de yer alıyor. Givenchy İlkbahar/Yaz 2017 kampanya filmini buradan izleyebilirsiniz.

Tisci, 2017 İlkbahar/Yaz koleksiyonu hakkında Dazed’e verdiği röportajda, “Eşitlik ve güç sadece Amerika’daki kadınların savaşı değil, dünyadaki bütün kadınların savaşı. Bu savaşa destek olmak için daha hisli ve daha güçlü bir koleksiyon hazırlamaya özen gösterdim,” demişti.

ŞUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
​​Giuseppe Zanotti’den Yeni İkon: G Heel
Detay

Moda&Alışveriş

​​Giuseppe Zanotti’den Yeni İkon: G Heel

Giuseppe Zanotti ayakkabı modasındaki devrimlerine ikonik “G Heel” topuk ile bir yenisini ekliyor.

​Michael Kors’dan Baharlık Çantalar
Detay

Moda&Alışveriş

​Michael Kors’dan Baharlık Çantalar

Malibu Kolekisyonu hasır ile bahara şık bir başlangıç sunuyor.

YORUM YAZIN
  Ad *
   
  E-posta *