Moda&Alışveriş

 

Caitlyn Jenner ve MAC İşbirliği Büyüyor

04.01.2017

Caitlyn Jenner ve MAC İşbirliği Büyüyor
   


MAC Cosmetics’in Lady Gaga, Miley Cyrus, Rihanna ve Nikki Minaj’ın bulunduğu marka yüzleri kervanına katılan son isim Caitlyn Jenner olmuştu. Markanın yeni yüzü olan Jenner, MAC’in Finally Free adlı gül rengi rujunu tanıtmış ve rujdan elde edilen kârın tamamı, transeksüel toplulukların çalışmalarını destekleyen MAC AIDS Fonu’na (MAF) aktarılmıştı. Finally Free isimli pembe rujla MAF’a sağlanan desteğin 1,3 milyon dolar olduğu belirtiliyor.

Bu ses getiren işbirliğinin ardından MAC, Caitlyn Jenner’la yeni bir makyaj koleksiyonu hazırladı. Salı günü duyurulan işbirliğiyle sunulan seride göz farları, allık ve dudak parlatıcılarıyla birlikte 15 parça bulunuyor.

Markadan yapılan açıklamada şu ifadeler yer alıyor; “Caitlyn Jenner, dönüşümünü dünyayla korkusuz bir şekilde paylaştı ve onun ismiyle hazırlanan yeni MAC koleksiyonu, bu misyonu sürdürüyor; tüm yaşları, tüm ırkları ve tüm cinsiyetleri gururla destekliyor.” Tıpkı ruja verilen ‘Finally Free’ gibi bu seride de ürünler, Caitlyn Jenner tarafından seçilen isimlerle tanıtılıyor. Bunlardan bazıları ‘Kindness’, ‘Tolerence’ ve ‘Rock it!’.

5 Ocak itibarıyla MAC internet sitesi ve mağazalarında satışa çıkacak koleksiyonda açık ve koyu tonlarında iki, pembe-nude renginde bir olmak üzere toplam 3 ruj, gül ve pembe renkli iki dudak kalemi, pembe, altın ve gülkurusu renklerinde üç dudak parlatıcısı, metalik renklerde 3 göz farı, koyu kahverengi göz kalemi, takma kirpik, bir allık ve bronzlaştırıcı pudra bulunuyor. Ürünlerin fiyatları ise 16-33 dolar (57-118 TL) arasında değişiyor. 


ŞUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Giysilerimiz Davranışlarımızı Etkiliyor
Detay

Moda&Alışveriş

Giysilerimiz Davranışlarımızı Etkiliyor

Daha dikkatli veya dalgın, daha eğlenceli veya sıkıcı olmanızda tercih ettiğiniz giysilerin payı var.

Tasarım Tomtom Sokak’ta
Detay

Moda&Alışveriş

Tasarım Tomtom Sokak’ta

Kendini İzle teması ile 100 tasarımcı, 50 sanatçı ve 50 konuşmacı bir araya geliyor.

Uykunuzu ve Aktivitelerinizi Şık Bir Aksesuarla Takip Edin
Detay

Moda&Alışveriş

Uykunuzu ve Aktivitelerinizi Şık Bir Aksesuarla Takip Edin

Misfit Ray akıllı bilekliğe çok avantajlı bir fiyattan sahip olabilirsiniz.

YORUM YAZIN
  Ad *
   
  E-posta *