x

Moda&Alışveriş

 

Caitlyn Jenner ve MAC İşbirliği Büyüyor

04.01.2017

Caitlyn Jenner ve MAC İşbirliği Büyüyor
   

MAC Cosmetics’in Lady Gaga, Miley Cyrus, Rihanna ve Nikki Minaj’ın bulunduğu marka yüzleri kervanına katılan son isim Caitlyn Jenner olmuştu. Markanın yeni yüzü olan Jenner, MAC’in Finally Free adlı gül rengi rujunu tanıtmış ve rujdan elde edilen kârın tamamı, transeksüel toplulukların çalışmalarını destekleyen MAC AIDS Fonu’na (MAF) aktarılmıştı. Finally Free isimli pembe rujla MAF’a sağlanan desteğin 1,3 milyon dolar olduğu belirtiliyor.

Bu ses getiren işbirliğinin ardından MAC, Caitlyn Jenner’la yeni bir makyaj koleksiyonu hazırladı. Salı günü duyurulan işbirliğiyle sunulan seride göz farları, allık ve dudak parlatıcılarıyla birlikte 15 parça bulunuyor.

Markadan yapılan açıklamada şu ifadeler yer alıyor; “Caitlyn Jenner, dönüşümünü dünyayla korkusuz bir şekilde paylaştı ve onun ismiyle hazırlanan yeni MAC koleksiyonu, bu misyonu sürdürüyor; tüm yaşları, tüm ırkları ve tüm cinsiyetleri gururla destekliyor.” Tıpkı ruja verilen ‘Finally Free’ gibi bu seride de ürünler, Caitlyn Jenner tarafından seçilen isimlerle tanıtılıyor. Bunlardan bazıları ‘Kindness’, ‘Tolerence’ ve ‘Rock it!’.

5 Ocak itibarıyla MAC internet sitesi ve mağazalarında satışa çıkacak koleksiyonda açık ve koyu tonlarında iki, pembe-nude renginde bir olmak üzere toplam 3 ruj, gül ve pembe renkli iki dudak kalemi, pembe, altın ve gülkurusu renklerinde üç dudak parlatıcısı, metalik renklerde 3 göz farı, koyu kahverengi göz kalemi, takma kirpik, bir allık ve bronzlaştırıcı pudra bulunuyor. Ürünlerin fiyatları ise 16-33 dolar (57-118 TL) arasında değişiyor. 

ŞUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Kağıt Çantalarla Hafifleyin
Detay

Moda&Alışveriş

Kağıt Çantalarla Hafifleyin

Çok neşeliler ve sadece 90 gr. ağrılındalar.

Vans x Marvel ile En Güzel Karne Hediyesi
Detay

Moda&Alışveriş

Vans x Marvel ile En Güzel Karne Hediyesi

Bu parçaları görünce insanın çocuk olası geliyor

​Geleceğin Klasiğini Yaratmak
Detay

Moda&Alışveriş

​Geleceğin Klasiğini Yaratmak

Swatch, Skin Irony koleksiyonunu sunar

YORUM YAZIN
  Ad *
   
  E-posta *