x

Moda&Alışveriş

 

Kenzo 2017 İlkbahar/Yaz Filmi

06.02.2017

Kenzo 2017 İlkbahar/Yaz Filmi
   

Kenzo, 2017 ilkbahar/yaz koleksiyonunu Khalil Joseph imzalı kısa filmle tanıtmaya hazırlanıyor. ‘Music is my mistress’ isimli filmde müzik, ses ve ritim olmanın ötesine geçiyor ve kültürler, boyut ve zaman arasında gelişen merkezi bir karakter olarak yer alıyor.

Bu filmin yönetmenliğini, büyük ses getiren video konseptli Beyonce – Lemonade projesinde klip yönetmenliğini yapan Khalil Joseph’in üstlenmesi ise kampanya filmiyle ilgili beklentileri bir hayli yükseltmiş durumda. 20 Şubat’ta yayınlanacak filmde başroldeki müziğe eşlik eden isimler ise Tracee Ellis Ross, Jesse Williams ve Kelsey Lu.

Kenzo’nun SS’17 kampanya filmine dair ipuçları verdiği son fotoğraflara bakıldığında, markanın Ocak ayının başlarında yayınladığı kısa filme kıyasla çok farklı bir çalışmayla geleceği anlaşılıyor. Bu da Kenzo’nun tek bir kitleye seslenme konusundaki direncinin yansıması olarak görülüyor.

Paris Moda Haftası kapsamında düzenlenen Kenzo İlkbahar/Yaz 2017 defilesinde tasarımcılar Humberto Leon ve Carol Lim, yeni koleksiyonu Kenzo Takada’nın 1977 yılında stüdyo 54’te yaptığı defileden esinlenerek hazırladıklarını dile getirmişlerdi. Gerçekleşen defilede stiletto ayakkabıların topuk detayları dikkat çekerken koleksiyonda askeri desenler, maskülen ceketler, soyut baskılar, büyük boy cepler, pelerinler, ultra hacimli kollar, daracık miniler, payetler, pullar, zımba detayları ön plandaydı. Paris Moda Haftası’nda Cité de l’Architecture et du Patrimoine müzesinde gerçekleşen defileyi buradan izleyebilirsiniz.
  

ŞUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Kağıt Çantalarla Hafifleyin
Detay

Moda&Alışveriş

Kağıt Çantalarla Hafifleyin

Çok neşeliler ve sadece 90 gr. ağrılındalar.

Vans x Marvel ile En Güzel Karne Hediyesi
Detay

Moda&Alışveriş

Vans x Marvel ile En Güzel Karne Hediyesi

Bu parçaları görünce insanın çocuk olası geliyor

​Geleceğin Klasiğini Yaratmak
Detay

Moda&Alışveriş

​Geleceğin Klasiğini Yaratmak

Swatch, Skin Irony koleksiyonunu sunar

YORUM YAZIN
  Ad *
   
  E-posta *