Moda&Alışveriş

 

Kenzo 2017 İlkbahar/Yaz Filmi

06.02.2017

Kenzo 2017 İlkbahar/Yaz Filmi
   


Kenzo, 2017 ilkbahar/yaz koleksiyonunu Khalil Joseph imzalı kısa filmle tanıtmaya hazırlanıyor. ‘Music is my mistress’ isimli filmde müzik, ses ve ritim olmanın ötesine geçiyor ve kültürler, boyut ve zaman arasında gelişen merkezi bir karakter olarak yer alıyor.

Bu filmin yönetmenliğini, büyük ses getiren video konseptli Beyonce – Lemonade projesinde klip yönetmenliğini yapan Khalil Joseph’in üstlenmesi ise kampanya filmiyle ilgili beklentileri bir hayli yükseltmiş durumda. 20 Şubat’ta yayınlanacak filmde başroldeki müziğe eşlik eden isimler ise Tracee Ellis Ross, Jesse Williams ve Kelsey Lu.

Kenzo’nun SS’17 kampanya filmine dair ipuçları verdiği son fotoğraflara bakıldığında, markanın Ocak ayının başlarında yayınladığı kısa filme kıyasla çok farklı bir çalışmayla geleceği anlaşılıyor. Bu da Kenzo’nun tek bir kitleye seslenme konusundaki direncinin yansıması olarak görülüyor.

Paris Moda Haftası kapsamında düzenlenen Kenzo İlkbahar/Yaz 2017 defilesinde tasarımcılar Humberto Leon ve Carol Lim, yeni koleksiyonu Kenzo Takada’nın 1977 yılında stüdyo 54’te yaptığı defileden esinlenerek hazırladıklarını dile getirmişlerdi. Gerçekleşen defilede stiletto ayakkabıların topuk detayları dikkat çekerken koleksiyonda askeri desenler, maskülen ceketler, soyut baskılar, büyük boy cepler, pelerinler, ultra hacimli kollar, daracık miniler, payetler, pullar, zımba detayları ön plandaydı. Paris Moda Haftası’nda Cité de l’Architecture et du Patrimoine müzesinde gerçekleşen defileyi buradan izleyebilirsiniz.
  


ŞUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Balat Keşfi
Detay

Seyahat

Balat Keşfi

Billur Saatçi’yle Balat’ın tarihi sokaklarındaki vintage butikleri, şirin kafeleri ve antikacıları ziyaret ettik.

Akıl Gücü Yüksek Olanların Ortak Yönleri
Detay

Yaşam

Akıl Gücü Yüksek Olanların Ortak Yönleri

Bu özelliğe sahip olanların 11 alışkanlığı.

Denizkızı Spotify'da!
Detay

Kültür&Sanat

Denizkızı Spotify'da!

Bu haftanın playlist'ini dinlediniz mi?

YORUM YAZIN
  Ad *
   
  E-posta *
     
  Internet Adresi