x

Moda&Alışveriş

 

Mülteci Çocuklar İçin Yardım Koleksiyonu

21.04.2017

Mülteci Çocuklar İçin Yardım Koleksiyonu
   

Süper model Naomi Campbell ve Diesel anlamlı bir işbirliğine imza atarak mülteci çocuklar yararına bir yardım koleksiyonu hazırladı.
 
‘Child at Heart’ (Özünde Çocuk) isimli koleksiyonla sunulan tişört ve kapişonlu sweatshirt’ler iki çocuk tarafından çizilen gökkuşağı renklerinde kalpler ve bir uğurböceği resimleri taşıyor.
 
Bu koleksiyonla sağlanan gelirin bir bölümü, Naomi Campbell’in başında olduğu yardım kuruluşu Fashion For Relief'e bağışlanacak. 2005 yılında kurulan Fashion For Relief, dünyanın her yerinde yardıma muhtaç çocuklara ulaşmak için faaliyetler yürütüyor.  
 
Koleksiyonun kampanya fotoğrafları Giampaolo Sgura tarafından çekildi. Çekimlerde Naomi Campbell’in yanı sıra Diesel’in sanat direktörü Nicola Formichetti ile modeller Barbara Palvin, Matt McMahon, Vito Basso, Riley Montana, Molly Blair ve Wang Chen Ming de gönüllü olarak poz verdi.
 
AIDS salgınını engellemeyi amaçlayan dünyanın en büyük organizasyonlarından Amerikan AIDS Araştırmaları Vakfı tarafından, yaptığı çalışmalar nedeniyle  kısa bir süre önce ödüllendirilen süper model Campbell, Diesel’le kurdukları işbirliği hakkında şöyle konuştu; “Fashion For Relief, acil durumlara karşı diğer yardım kuruluşlarıyla birlikte çalışmalar yürütüyor. Bu özel ve harika proje de yardım ve desteğe ihtiyacı olan mülteci çocuklar için hayata geçti.”
 
Fashion For Relief X Diesel koleksiyonu çok yakında online olarak ve Diesel mağazalarında satışa çıkıyor.
 
Diesel, bundan kısa bir süre önce sevgi ve birliğe odaklanan ayrıca Trump’ın duvar örme planlarına göndermede bulunan ‘Make Love Not Walls’ kampanyasını gerçekleşmişti. David Lachapelle tarafından yönetilen reklam filmini buradan izleyebilirsiniz.

ŞUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Kağıt Çantalarla Hafifleyin
Detay

Moda&Alışveriş

Kağıt Çantalarla Hafifleyin

Çok neşeliler ve sadece 90 gr. ağrılındalar.

Vans x Marvel ile En Güzel Karne Hediyesi
Detay

Moda&Alışveriş

Vans x Marvel ile En Güzel Karne Hediyesi

Bu parçaları görünce insanın çocuk olası geliyor

​Geleceğin Klasiğini Yaratmak
Detay

Moda&Alışveriş

​Geleceğin Klasiğini Yaratmak

Swatch, Skin Irony koleksiyonunu sunar

YORUM YAZIN
  Ad *
   
  E-posta *