x

Moda&Alışveriş

 

2017 Yaz Çanta Trendleri

14.06.2017

2017 Yaz Çanta Trendleri
   

Metalik Tonlar:
Son yıllarda moda dünyasında daha sık yer almaya başlayan metalik ve parlak renkler çantalara da yansıyor. Altın, gümüş, bronz parıltıları ile bu tonlar hayli iddialı oldukları için bu tarzda bir çanta kullanımında diğer parçalarda daha sade tercihler yapılmalı.
 
Hasır:
Sıcak yaz günlerinin en iyi tamamlayıcılarından biri, plajları anımsatan hasır çantalar. Bu yıl hasır çantalar diğer trendlerle buluşuyor ve zincir, baskı, aksesuarlar gibi 2017’nin diğer detaylarıyla bir arada geliyor. Hafif, uçuşan yaz elbiseleri için en iyi seçeneklerden biri.
 
Mini Boy:
Fazla eşya taşımadan sadece telefon ve cüzdanınızı koyabileceğiniz mini çantalar, yüksüz bir gün geçirmek için ideal. Üstelik renk ve desenlerle çok şık ve şirin alternatifler bulmak çok kolay.
 
Torba Çanta:
Yaz için ince deriler veya kumaşları tercih edebileceğiniz bu modeller ağzı büzgülü ve pratik bir kullanım sunuyor. Günlük çanta kullanımı için ideal bir model.
 
Sırt Çantaları:
Son birkaç yıldır daha sık kullanılmaya başlanan sırt çantaları spor, klasik, günlük; düz, renkli, baskılı; sade veya motiflerle süslü, kısacası  tüm tarzlarla vazgeçilmezler arasında. Çünkü her şey sığıyor ve taşıması konforlu.
 
Çiçek Baskıları:
Bu senenin trendlerinden çiçek baskıları çantalara da taşınıyor. Rengarenk ve neşeli tasarımlar stilinize yaz ışıltısı katmanın en kolay yolu.
 
Zincir Askılar:
Zincir askılı çantalar şık ve klasik ya da günlük tarza uygun pek çok alternatif sunuyor. Zincir askılarda küçük boy çantalar rahatlık açısından daha iyi bir kullanım sağlar.
 
Yuvarlak Saplar:
Sap ve askılar çantanın tüm karakterini değiştiren detaylar. Bu senenin pek çok farklı tasarımından en öne çıkanlardan biri de yuvarlak saplar. El çantaları tahta veya metalik saplarla daha konforlu bir kullanım sunarken modern bir stil de sağlıyor.
 
 

ŞUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Kağıt Çantalarla Hafifleyin
Detay

Moda&Alışveriş

Kağıt Çantalarla Hafifleyin

Çok neşeliler ve sadece 90 gr. ağrılındalar.

Vans x Marvel ile En Güzel Karne Hediyesi
Detay

Moda&Alışveriş

Vans x Marvel ile En Güzel Karne Hediyesi

Bu parçaları görünce insanın çocuk olası geliyor

​Geleceğin Klasiğini Yaratmak
Detay

Moda&Alışveriş

​Geleceğin Klasiğini Yaratmak

Swatch, Skin Irony koleksiyonunu sunar

YORUM YAZIN
  Ad *
   
  E-posta *