x

Moda&Alışveriş

 

Uykunuzu ve Aktivitelerinizi Şık Bir Aksesuarla Takip Edin

03.10.2017

Uykunuzu ve Aktivitelerinizi Şık Bir Aksesuarla Takip Edin
   


Giyilebilir teknolojiler giderek yaygınlaşıyor. Akıllı saatler, hatta akıllı ceketler (Levi’s da kısa bir süre önce akıllı ceketlerini 350 dolardan piyasaya çıkardı) ile dijital teknolojiyi artık üzerimizde taşıyoruz.

Giyilebilir teknolojinin en sevilen markalarından Misfit de akıllı takıları şık aksesuarlara dönüştürüyor. Geçtiğimiz yıl Las Vegas’ta düzenlenen CES 2016 Fuarı’nda en ilgi çeken ürünlerden biri olan Misfit Ray, çok kullanışlı modüler özelliklerinin yanı sıra minimal tasarımıyla da oldukça estetik.

Ne yapar? 
Adım sayan, uyku düzenini izleyen, çağrı ve metin bildirimleri, hareket hatırlatıcıları ve alarmlar için titreşim uyarıları yapan, kalori yakma hızınızla nabzınızı ölçen, ayrıca sağlıklı uyku rejimleri öneren Ray ile akıllı ev cihazları da kontrol edilebiliyor. Hem kadınların hem erkeklerin kolye veya bileklik olarak kullanabileceği Misfit Ray, suya dayanıklı ve değiştirilebilir pilleriyle 6 aya kadar kullanım sunuyor.

Nereden alınır? 
Türkiye’de 600 TL ile satışa sunulan bu akıllı bilekliğe avantajlı bir fiyattan sahip olmak için www.indirimkartimda.com internet sitesinin sunduğu fırsatı kaçırmayın! www.indirimkartimda.com üzerinden DenizBank kredi kartlarınızla Misfit Ray’i oldukça indirimli bir fiyattan edinebilirsiniz.Ray’in uyumlu olduğu akıllı cihazlar: 
iPhone 4S / 5 / 5C / 5S / 6/6 Plus, iPod Touch 5. Gen ve üstü, iPad 3/4 / Air / Mini (tüm iOS 7 ve üstü), Samsung Galaxy S4 / S5 / S6, Samsung Not 3/4/5 ve Google Nexus 4/5/6 (veya yazılım 4.3 ve üstü sürümünü çalıştıran diğer BLE hazır Android cihazları)

Şık  ve çok yönlü izleyici Misfit Ray bileklik, LoseIt!, Runkeeper, MapMyFitness, MyFitnessPal ve IFTTT gibi fitness ve sağlık uygulamalarla senkronize edilebiliyor.

Misfit Ray tanıtımını bu videodan izleyebilirsiniz.
 

ŞUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Mickey x Levi’s ile İki İkon Bir Arada
Detay

Moda&Alışveriş

Mickey x Levi’s ile İki İkon Bir Arada

Levis’s özel koleksiyonuyla Mickey Mouse’un 90. yaşını kutluyor.

Bohem Sonbahar Rüzgarları
Detay

Moda&Alışveriş

Bohem Sonbahar Rüzgarları

Oxxo’dan sonbahara Boho Soul koleksiyonu.

YORUM YAZIN
  Ad *
   
  E-posta *