x

Moda&Alışveriş

 

​Yılın En Büyük İndirimi: Kara Cuma

20.11.2017

​Yılın En Büyük İndirimi: Kara Cuma
   


Yılın en büyük alışveriş etkinliği Black Friday yani Kara Cuma’ya çok az bir zaman kaldı. ABD'nin yanı sıra İngiltere ve Kanada’da Şükran Günü’nden sonra gelen ilk Cuma günü gerçekleşen "Kara Cuma”da mağazalar, yüzde 90’a varan oranlarda indirimler sunuyor.
1932’den bu yana Noel alışverişleri sezonunun başlangıcı olarak kabul edilen Black Friday, ilk başta sadece Amerika’ya özel bir gün olsa da zaman içinde Kanada ve İngiltere’ye, ardından da tüm dünyaya yayıldı. Günümüzde ise online alışveriş siteleri ile Black Friday herkese açık.
Black Friday kapsamında en büyük indirim oranları ABD’de yapılıyor ve birçok marka sadece ABD’den yapılan alışverişlere indirimler sunuyor. Örneğin Samsung, pek çok ürününü Black Friday kapsamında indirime sokuyor. Ancak Samsung'un bu indirim kararı Türkiye'yi kapsamıyor.
 
Özel Black Friday fırsatları için: DenizAmerikada ve İndirim Kartımda
 
Kasım Ayı Sonuna Kadar Yapacağınız Alışverişlerde Yüzde 10 Kargo İndirimi!

DenizAmerikada ile ABD’den yapacağınız online alışverişlerde Black Friday indirimlerinden gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz. Üstelik Kasım ayı sonuna kadar DenizAmerikada üzerinden vereceğiniz siparişlere yüzde 10 kargo indirimiyle sahip olabilirsiniz.
ABD’deki yüzde 90’a varan indirimlerden faydalanmak, Türkiye’de satışa sunulmayan ürünleri satın almak ve siparişlerinize yüzde 10 kargo indirimiyle sahip olmak için www.denizamerikada.com üzerinden siteye üye olup size özel Amerika adresinizi aldıktan sonra siparişlerinizi verirken DK2017 kodunu kullanmayı unutmayın.

DenizAmerikada, ABD’de satılan her türlü ürüne kolay, hızlı ve güvenli teslimat garantisiyle sahip olma fırsatı sunuyor ve paketlerinizi 3 işgünü içinde adresinize teslim ediyor.
 
İndirim Kartımda avantajları:

İndirim Kartımda ile Black Friday fırsatını kaçırmayın! www.indirimkartimda.com üzerinden Denizbank kartlarınızla yapacağınız,

Gözlük alışverişlerinde: Yüzde 35’e varan indirim ve vade farksız 12 taksit fırsatı
Parfüm alışverişlerinde: Yüzde 40’a varan indirim
Saat alışverişlerinde: Yüzde 80’e varan indirim ve vade farksız 12 taksit fırsatı
Bilgisayar alışverişlerinde: Yüzde 30’a varan indirim ve vade farksız 6 taksit fırsatı
Elektronik alışverişlerinde: Yüzde 40’a varan indirim ve vade farksız 6 taksit fırsatı
Cep Telefonu alışverişlerinde: Yüzde 25’e varan indirim
Cep Telefonu Aksesuar alışverişlerinde: Yüzde 30’a varan indirim ve vade farksız 12 taksit fırsatı sizi bekliyor!
 

Siber Pazartesi

Kara Cuma’nın online versiyonu Siber Pazartesi olarak adlandırılıyor. İnternet üzerinden satışlarda özel indirimlerin yapıldığı ve yılın en fazla online alışverişinin yapıldığı gün, Kara Cuma’nın uzantısı olarak Cyber Monday ile devam ediyor - yani 27 Kasım Pazartesi.
İşte bazı ünlü zincirlerin Siber Pazartesi fırsatlarına bakabileceğiniz adresleri:
amazon.com / bestbuy.com / staples.com / officedepot.com / target.com / ebay.com / walmart.com / hp.com / dell.com / gamestop.com
 
Teknoloji ürünleri

Black Friday / Cyber Monday ile en çok moda, elektronik cihazlar ve kitap satışı yapılıyor.
Normalde 24 Kasım’da başlayan indirimleri bu yıl birçok marka erkenden başlattı. Örneğin ABD’de 300 dolara satılan 1 TB PlayStation 4'ün indirimli fiyatının 199.99 dolar olacağı açıklandı.

Apple da Kara Cuma/Siber Pazartesi kapsamında ürünlerinde indirim yapacak. Ancak indirim oranlarının çok düşük olması bekleniyor. Apple ürünlerinin Black Friday kapsamında en yüksek indirimle sunulacağı online alışveriş sitelerinden bazıları ise şöyle:

Walmart – 23 Kasım’da başlıyor.

Sam’s Club – 24 Kasım’da başlıyor.

Target – 23 Kasım’da başlıyor.

Best Buy – 23 Kasım’da başlıyor.

Kohl’s – 23 Kasım’da başlıyor.

Macy’s – 23 Kasım’da başlıyor.
 
Moda markalarının indirimleri içinse; Macy’s, City Chic, Amazon, Kohl’s, Payless, Swap.com, Express adreslerine göz atın.
 

ŞUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Mickey x Levi’s ile İki İkon Bir Arada
Detay

Moda&Alışveriş

Mickey x Levi’s ile İki İkon Bir Arada

Levis’s özel koleksiyonuyla Mickey Mouse’un 90. yaşını kutluyor.

Bohem Sonbahar Rüzgarları
Detay

Moda&Alışveriş

Bohem Sonbahar Rüzgarları

Oxxo’dan sonbahara Boho Soul koleksiyonu.

YORUM YAZIN
  Ad *
   
  E-posta *