x

Moda&Alışveriş

 

​Stili Tamamlayan Atkılar

06.12.2017

​Stili Tamamlayan Atkılar
   


 
Atkı da tıpkı ayakkabı gibi diğer parçalarla uyumlu olarak stili tamamlamalı. Mesela havalı ipek atkılar, spor giysilerle iyi görünmez.
Temel 5 stile en iyi eşlik eden atkılar şöyle: 
 
Suni kürk: Dikkat çekici bir görüntü için suni kürk atkıları kullanabilirsiniz. Yumuşak ve sıcacık kürk atkılar özellikle sokak stili için iyi bir tamamlayıcı ve görüntüye hoş bir hareket katıyor.
 
Kaşmir atkı: Ofis giysilerini tamamlamak için kaşmir atkıları tercih edin. Doğal renklerde veya küçük baskılar gibi ince detayları olan klasik yün ya da kaşmir atkı, profesyonel stilinize sıcaklık katmak için risksiz bir aksesuar.
 
Logolu atkılar: Bu sene yıldızlaşan sokak stili, büyük resimli, baskılı ve marka logolarını taşıyan atkıların kullanımını da artırdı. Bu türde bir atkı kullanırken renk uyumu dışında dikkat edilmesi gereken tek şey atkıda olan logo veya resmin üstte taşınan bir parçada olmaması.
 
Çizgili atkı: Rengarenk çizgileri ya da iki renk geçişi olan atkılar da bu senenin olmazsa olmazlarından. Kolej stilini tamamlamak için iyi bir tercih.
 
İpek atkı: Hayli romantik bir görüntüsü olan ipek atkı veya şal, etek veya elbise kombinlerinin zarafetini katlıyor. Boyuna bağlanan ipek eşarp, feminen stilin kilit parçalarından biri. 

ŞUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
OXXO’dan 25. Yılına Özel Koleksiyon
Detay

Moda&Alışveriş

OXXO’dan 25. Yılına Özel Koleksiyon

OXXO; 25. Yıl Özel Koleksiyonu’nda yeni renk birliktelikleri, materyaller ve formları bir arada kullanıyor.

Marks & Spencer ile Ahu Yağtu Yaz Stili
Detay

Moda&Alışveriş

Marks & Spencer ile Ahu Yağtu Yaz Stili

Marks & Spencer Ahu Yağtu’nun stil önerilerini sunuyor.

Derin Mermerci x NetWork
Detay

Moda&Alışveriş

Derin Mermerci x NetWork

Derin Mermerci ve NetWork 2018 İlkbahar/Yaz sezonu için yeni bir koleksiyon hazırladı.

YORUM YAZIN
  Ad *
   
  E-posta *