x

Moda&Alışveriş

 

​2018 Kış Renkleri

14.12.2017

​2018 Kış Renkleri
   


Bizi rengarenk bir kış bekliyor.
Parlak gümüşten, sıcacık turuncu pembe ve sarı tonlarına kadar sonbahar renklere canlılık getiren bir güncelleme olduğunun sinyallerini vermişti.

Yeni yılın en trend renkleri:

Gümüş rengi
Pembe tonları
Çivit mavisi
Kırmızı
Sarı
Denizci mavisi
Nar çiçeği
Haki
Turkuaz
Bej
Gökkuşağı
 
‘Ultra Violet’ 2018’in trend rengi


Dünyadaki tüm renkleri bir araya toplayan Pantone şirketi, her yıl, yılın moda rengini açıklıyor. Pantone’ye göre 2017’nin rengi, “greenery” (sarıya kaçan yeşil) olmuştu.
Bu yılın trend rengi ise “ultraviolet.” Morötesi ya da katalogdaki kodu ile PANTONE 18-3838 TCX. Açıklama şöyle: “Karmaşık ve düşüncelere dalmış, morötesi kozmosun gizemini, bizi neyin beklediğini, şu an bulunduğumuz yerin ötesindeki keşiflere işaret ediyor. Geniş ve sınırsız gecelerde gökyüzü, nelerin mümkün olduğunun simgesidir ve kendi dünyamızın ötesine geçmemiz için bize ilham vermeye devam eder.”
 
Pantone Color Institute Direktörü Leatrice Eiseman’dan: “Yaratıcılık ve hayal gücü gerektiren bir dönemde yaşıyoruz. Mavi bazlı mor-Pantone 18-3838 morötesine özgü türde bir yaratıcı ilham kaynağı farkındalığımızı ve potansiyelimizi daha yüksek bir seviyeye çıkarır. Yeni teknolojilerden daha büyük galaksilere kadar keşifleri, sanatsal ifadede manevi düşüncelere kadar sezgisel yönü kuvvetli bir renk olan morötesi, henüz gelmemiş olanın yolunu aydınlatıyor.” 

ŞUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Mickey x Levi’s ile İki İkon Bir Arada
Detay

Moda&Alışveriş

Mickey x Levi’s ile İki İkon Bir Arada

Levis’s özel koleksiyonuyla Mickey Mouse’un 90. yaşını kutluyor.

Bohem Sonbahar Rüzgarları
Detay

Moda&Alışveriş

Bohem Sonbahar Rüzgarları

Oxxo’dan sonbahara Boho Soul koleksiyonu.

YORUM YAZIN
  Ad *
   
  E-posta *