Moda&Alışveriş

 

Türkiye'nin İlk Designer Outlet'i Açıldı

21.12.2017

Türkiye'nin İlk Designer Outlet'i Açıldı
   


 

Türkiye’nin ilk designer outleti Oasis Designer Outlet, dünyaca ünlü moda markası Brandroom’u marka karmasına dahil etti. Lüks markaların en özel koleksiyonlarını bir araya getiren Brandroom, Oasis’teki 1.200 metrekarelik mağazası ile Avrupa yakasındaki ilk ve tek outlet konseptini modayı yakından takip edenlerle buluşturuyor.
 
Ünlü markalardan seçkin koleksiyonlarını outlet konseptiyle erişebilir fiyatlar üzerinden sunan Brandroom, dönemsel kampanyalar ve sürprizler de sunuyor.
 
Oasis’ten Yeni Yıla Özel Tasarım Pazarı
 
Oasis Designer Outlet, yeni yıl heyecanını gerçekleştireceği tasarım yılbaşı pazarında yaşatacak. 21- 24 Aralık tarihleri arasında Oasis’te gerçekleştirilecek pazarda 7’den 70’e herkes yeni yıla hazırlık yapacak. Oasis’in ziyaretçilerine doyasıya bir yeni yıl keyfi sunacağı tasarım pazarı; yeni yıl renkleri ve ışıklarıyla süslenen küçük ahşap kulübelerde dekorasyondan takıya, tasarım objelerden vintage giysilere ve yeme – içmeye kadar toplam 30 markayı ağırlayacak.
 
Tüm gün sürecek workshoplarla zenginleştirilecek etkinlikte hazırlanan özel bölümlerin her biri yılbaşı konseptiyle tasarım meraklılarına hitap edecek. Anne çocuk alanı, sosyal medyada yakından takip edilen ve sevilen isimleri ağırlarken, gurme alanı özel markaların ürünleriyle çeşitli tadım etkinlikleri gerçekleştirecek. Vintage alanında ise kıyafetten kitaba, tasarım objelerden aksesuarlara kadar çeşitli ürünler yer alacak.
 
 


ŞUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Vakkorama’dan Sıcacık Bir Kampanya
Detay

Moda&Alışveriş

Vakkorama’dan Sıcacık Bir Kampanya

“Give’n Get” ile paylaşımın bir parçası olun.

​Bu Mücevher Koleksiyonu Teknolojik Atıktan Yapıldı
Detay

Moda&Alışveriş

​Bu Mücevher Koleksiyonu Teknolojik Atıktan Yapıldı

Dell’in geri dönüşüm programından: The Circular Collection

YORUM YAZIN
  Ad *
   
  E-posta *