x

Moda&Alışveriş

 

​Sürprizlere Dolu Bir Uygulama

10.01.2018

​Sürprizlere Dolu Bir Uygulama
   


Kartlarınız ile ilgili her şeyi tek bir uygulamada toplayan DenizKartım, birbirinden cazip fırsatlar sunuyor.
 
DenizBank kart sahiplerine özel avantajlar sağlayan bu uygulama ile kartlarınızdaki günlük işlemlerinizi kolayca takip edebilir, peşin işlemlerinize taksit alabilir hatta limit artırımına başvurabilirsiniz. Katıldığınız kampanyaları rahatlıkla takip edebilir, kampanyalarda kaçıncı harcamada olduğunuzu, ne kadar harcama yapmanız gerektiğini izleyebilirsiniz.
 
Üstelik DenizKartım uygulamasını kullanmak çok kolay! Uygulamayı Android cihazınız için buradan; iOS cihazınız için ise buradan indirebilirsiniz.
 
Adımlar puana dönüşüyor

Uygulamadaki ‘Adımla Kazan’ özelliği, adımlarınıza D-puan kazandırıyor. Bunun için cihazınızdaki sağlık uygulaması yardımıyla adım sayınızı sayıyor, verilen hedeflere ulaştığınızda kazandığınız D-Puan’ları cebinize getiriyor.
 
DenizKartım’a özel bir puan sistemi olan D-Puan, uygulamadaki ‘Adımla Kazan’ gibi farklı özellikleri kullandığınızda puan biriktirmeyi sağlıyor. Bu puanlar indirimkartimda.com internet sitesinden hediyeler kazandırıyor!
 
Kampanyaların kontrolü sizde

DenizKartım ile size özel kampanyaları kaçırmaz ve hiçbir bildirimi beklemeden kampanyalardan ne kadar bonus kazandığınızı kendiniz takip edebilirsiniz. Kartlarınıza özel tüm kampanyaları görüntüleyebilir, kampanyalarla ilgili tüm detaylara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Alışveriş keyfini artıran bu uygulama örneğin ‘Harita’ özelliği ile civarda yer alan kampanyaları göstererek yakınınızda bulunan markaların sunduğu indirim fırsatlarından anında haberdar olmanızı ve faydalanmanızı sağlıyor.
 
Temassız ödeme

Uygulamayı kullanarak alışverişlerinizi cep telefonunuzdan hızlı ve güvenli olarak temassız yapabilirsiniz. Ödeme için kullanmak istediğiniz kartı aktifleştirdikten sonra temassız özellikli POS’lara telefonunuzu (NFC uyumlu Android 4.4.2 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlar) yakınlaştırmanız yeterli.
 
DenizKartım, tüm bunların yanında kartlarınız tek bir yerden kontrol etme ve yönetme kolaylığı sunuyor. Uygulamadaki Kart İşlemleri menüsünden yapabileceğiniz işlemeler şöyle:

· Nakit Avans, & Taksitli Nakit Avans Başvurusu
· Ek & Sanal Kart Başvurusu
· Peşin olarak yapılan alışverişler işlemlerini taksitlendirebilme
· Onayda bekleyen, taksitli yapılan işlemlerin detaylarını görüntüleyebilme
· Kart şifresi oluşturma & değiştirme
· Limit artırımı & Düzenli limit artışı talebi
· E-ekstre talebi
· Otomatik ödeme talimatları

ŞUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Zamansız Mobilya Tasarımları
Detay

Moda&Alışveriş

Zamansız Mobilya Tasarımları

Salon dekorasyonu için ilham kaynağı arıyorsanız mobilya tarihinin ikonik modellerini hatırlayın.

Daha Organize Olmanın En Keyifli Yolu: Bullet Journal
Detay

Moda&Alışveriş

Daha Organize Olmanın En Keyifli Yolu: Bullet Journal

Yeni yıl kararlarınız arasında daha planlı olmak ilk sıralardaysa, Bullet Journal trendiyle yakından tanışın.

Vahşi Doğa Desenlerini Giymenin Yolları
Detay

Moda&Alışveriş

Vahşi Doğa Desenlerini Giymenin Yolları

Küçük dokunuşlardan cüretkâr kombinasyonlara, leopar deseni, zebra deseni gibi vahşi doğadan ilham alan desenleri gündelik hayatınıza dâhil etmenin ipuçları burada…

YORUM YAZIN
  Ad *
   
  E-posta *