x

Güzellik

 

Metalik Rujlar İle Dudaklar Sezona Hazır

24.05.2018

Metalik Rujlar İle Dudaklar Sezona Hazır
   

Dudaklar sıcak yaz aylarının ruhuna girerek güçlü, canlı ve benzersiz renklerle canlanmaya hazırlanıyor. Sephora Collection’ın 20 yepyeni canlı rengi, metalik görünümlü rujlarında buluşturduğu Cream Lip Stain Metal rujlar ile trendleri makyajınıza yansıtacaksınız.
 
 
 
 
 
Sephora Collection’ın en sevilenlerinden olan Cream Lip Stain rujları, son günlerin dudak makyajı trendi olan “metalik görünüm” akımını, yeni metalik renkleriyle kozmetik tutkunlarının beğenisine sunuyor. Dudaklarını kalıcı ve canlı renklerle süslemek isteyenler, bu renk yelpazesi arasında kendilerini kaybedecek. Yoğun ve çarpıcı dudaklar için yepyeni 20 farklı renge sahip Cream Lip Stain Metal rujlar, favoriniz olacak!
 
 
 
 
 
Yoğun metalik görünüm, uzun süre kalıcılık ve yüksek kapatıcılık vaat eden rujların raf fiyatı ise 44.90TL

ŞUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Kışın Manikür Trendleri
Detay

Güzellik

Bu Kışın Manikür Trendleri

Moda haftalarından sadece ne giyeceğimizi öğrenmiyoruz. Sezon trendleri manikür konusunda da kararlarımızı yönlendiriyor.

Etkisi Tüm Gün Süren Makyajın Sırları
Detay

Güzellik

Etkisi Tüm Gün Süren Makyajın Sırları

Akşam evinize dönüp aynaya baktığınızda makyajınızın sabahki tazeliğini koruması hayal mi? Gündelik koşturmaca sırasında sizi yarı yolda bırakmayacak bir makyaj aslında mümkün. İşte makyajınızın etkis

YORUM YAZIN
  Ad *
   
  E-posta *