x

Güzellik

 

2018 Yaz Sezonunun En Trend Saçları

13.06.2018

2018 Yaz Sezonunun En Trend Saçları
   

Bu yıla aksesuar modası damga vuruyor. 2018 yaz saçlarında festival havası taşıyan bohem modeller, salaş ve dağınık topuzlar, perçemli kesimler, dalgalı rapunzel saçlar ve nostaljik katlar geliyor. Dağınık topuzlara eşlik eden kilpsler, klasik saçtan vazgeçemeyenlere simit tokalar ve dalgalı saçın havasını arttıran taç ve bandanalar bu yazın en trend görünümlerini sunacak.

 
 

MOS Kuaförleri Genel Müdürü ve Saç Artisti Doğan Çelik’ten 2018 saç modası için tüyolar:

 
 

Perçem ve katlı kesimlerle Retro havası esecek

 
 

Geçtiğimiz yaz atkuyruğu ve tepeden sıkıca tutturulmuş keskin topuzlar ön plandaydı. 2018 yazında ise bu modeller yerine salaş şekilde yarım toplanmış topuzlar ve bu topuzlar etrafına sarılmış bandanalar, klipsler ön planda olacak.

 
 
 
 
 

Şimdiden birçok kadında görmeye başladığımız 90’lı yıllara damgasını vuran bu tarz topuzlar, bu yazın gözdelerinden.

 
 
 
 
 

Bu yazın en dikkat çekici saçları ise retro havayı yansıtan perçemler ve katlar olacak. Bu nostaljik görünümü perçinlemek adına kısalı uzunlu katlarla saçlar hareket kazıyor ve Retro bir forma bürünüyor.

 
 
 
 
 

Doğal saçlar ile iddialı bir duruş sergileyebilirsiniz

 
 

Dalgalı saç ve dağınık topuzların doğallığı ve sıcak görüntüsü tam da yaz kombinlerine uyum sağlayacak. 2018’de dağınık ve kısa saçlar çok tercih edilirken kısa saçın maskülen havası dalgalı kesimlerle yerini daha seksi bir görünüme bırakacak. Kadınlar tarafından davetlerde sıkça yapılan dağınık topuzlar da doğallıktan vazgeçemeyen ama iddialı olmayı da seven kadınların için pratik bir seçim olacaktır. Görüntünüzü daha da şık hale getirmek istiyorsanız topuzunuzda kullanacağınız klips tokalar ile bunu başarabilirsiniz.

 
 
 
 
 

ŞUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Kışın Manikür Trendleri
Detay

Güzellik

Bu Kışın Manikür Trendleri

Moda haftalarından sadece ne giyeceğimizi öğrenmiyoruz. Sezon trendleri manikür konusunda da kararlarımızı yönlendiriyor.

Etkisi Tüm Gün Süren Makyajın Sırları
Detay

Güzellik

Etkisi Tüm Gün Süren Makyajın Sırları

Akşam evinize dönüp aynaya baktığınızda makyajınızın sabahki tazeliğini koruması hayal mi? Gündelik koşturmaca sırasında sizi yarı yolda bırakmayacak bir makyaj aslında mümkün. İşte makyajınızın etkis

YORUM YAZIN
  Ad *
   
  E-posta *