x

Güzellik

 

Göz Makyajında Boşluk Trendi

27.06.2018

Göz Makyajında Boşluk Trendi
   


Boşluk trendi, tırnaklardan sonra göz makyajına da geldi. Keskin dokunuşlar sağlayan bu eyeliner, klasik kedi gözü stilinindışına çıkarak göz makyajına minimal bir dokunuş katıyor. 
‘Nasıl yapılır’ videosunu buradan izleyebilirsiniz. 
https://www.youtube.com/watch?v=c6xtm-sZp4c
 
İlk olarak eyeliner'ı kirpik diplerinizin hizasında göz kapağınızın tam ortasından dış köşesine kadar çekin. Daha sonra eyeliner'ınızın ince ucu ile göz kapağınızın ortasından iç kısmına doğru bir çizgi çekin.
Şimdi sıra kirpiklerinizin hizasında göz kapağınıza çizdiğiniz eyeliner'ın ucuna çizgi çekmekte. Bir sonraki aşamada başlayacağınız nokta için şakaklarınıza doğru kısa bir çizgi çizin.Son olarak ikinci adımda çizdiğiniz çizgiden başlayarak göz kapağınızın orta kısmına doğru bir çizgi çekin. Bu çizginin kirpik hizanıza paralel olmasına çalışın. 

ŞUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Kışın Manikür Trendleri
Detay

Güzellik

Bu Kışın Manikür Trendleri

Moda haftalarından sadece ne giyeceğimizi öğrenmiyoruz. Sezon trendleri manikür konusunda da kararlarımızı yönlendiriyor.

Etkisi Tüm Gün Süren Makyajın Sırları
Detay

Güzellik

Etkisi Tüm Gün Süren Makyajın Sırları

Akşam evinize dönüp aynaya baktığınızda makyajınızın sabahki tazeliğini koruması hayal mi? Gündelik koşturmaca sırasında sizi yarı yolda bırakmayacak bir makyaj aslında mümkün. İşte makyajınızın etkis

YORUM YAZIN
  Ad *
   
  E-posta *