x

Güzellik

 

Saç Tasarımcısı Stephane Besson Zorlu’ya Geliyor

17.07.2018

Saç Tasarımcısı Stephane Besson Zorlu’ya Geliyor
   

Fransız saç tasarımcısı Stephane Besson, 28 Ağustos – 1 Eylül 2018 tarihleri arasında saç stilleriyle farklılaşmak isteyenleri Vakko Zorlu’da ağırlayacak.

Hem kadın hem de erkekler için saç stil danışmanlığı yapan; en doğru tarz kesim ve renk uygulamaları sunan, Paris’in gözde saç tasarımcılarından Stephane Besson, dokunuşlarıyla saçlarda mucizeler yaratıyor.

Stephane Besson; saç modeli ile farklılaşmak, yüz ve kemik yapısına uygun saç stilini bulmak, doğal ama ilgi çeken iddialı saç model ve rengi isteyenler ile Vakko şıklığı çatısı altında buluşuyor.

28 Ağustos – 1 Eylül tarihlerinde 10:00-19:00 saatleri arasında Vakko Zorlu’da Stephane Besson’dan randevu almak ve sihirli dokunuşlarıyla yepyeni bir tarza bürünmek isteyenler 0212 708 33 33 numaralı telefondan ulaşabilirler.

ŞUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Kışın Manikür Trendleri
Detay

Güzellik

Bu Kışın Manikür Trendleri

Moda haftalarından sadece ne giyeceğimizi öğrenmiyoruz. Sezon trendleri manikür konusunda da kararlarımızı yönlendiriyor.

Etkisi Tüm Gün Süren Makyajın Sırları
Detay

Güzellik

Etkisi Tüm Gün Süren Makyajın Sırları

Akşam evinize dönüp aynaya baktığınızda makyajınızın sabahki tazeliğini koruması hayal mi? Gündelik koşturmaca sırasında sizi yarı yolda bırakmayacak bir makyaj aslında mümkün. İşte makyajınızın etkis

YORUM YAZIN
  Ad *
   
  E-posta *