x

Güzellik

 

İpek Kirpiklerle Zahmetsiz Güzellik

21.07.2017

İpek Kirpiklerle Zahmetsiz Güzellik
   

Rimel, birçok kadın için vazgeçilmez bir makyaj malzemesi. Normal maskaralar yaz aylarında denizde, havuzda ve sıcak hava nedeniyle terden aktığı içinse genelde suya dayanıklı waterproof maskaralara başvurulur. Ancak waterproof rimeller sürüldüğü an kirpikleri dondurarak kirpiklere hasar veriyor ve özellikle temizlenirken kirpiklerin kopmasına neden oluyor.
 
Güzelliğin tamamlayıcısı olan kirpiklerin daha uzun ve dolgun gözükmesi için en zararsız kirpik uzatma yöntemlerinden biri olan ipek kirpik uygulaması öneriliyor. Su ile barışık, anti alerjik ve doğal olan ipek kirpik uygulaması, suya dayanıklı rimellerin neden olduğu zararlara yol açmıyor.
 
Kalıcı Makyaj ve Güzellik Uygulamaları Uzmanı Emsal Doğan’dan, uygulama hakkında şu bilgiler geliyor: “Kullanılan kirpikler tek tek kullanıcının kendi kirpiklerine özel medikal yapıştırıcılar aracılığıyla yapıştırılıyor. Hem anti-alerjenik hem de organik olması nedeniyle özellikle lens kullananlar da sıklıkla tercih ediyor. Daha dramatik olması içim 2D ve 3D kirpik yaptırmak da mümkün. İşlem toplamda 1,5 saat kadar sürüyor. Sonrasında ayda bir bakıma gelerek 3 aya kadar kalıcı oluyor. Kirpikler kendi doğası gereği belirli zamanlarda dökülür, ipek kirpikler de tıpkı normal kirpiklerimiz gibi dökülür. Son derece hafif olduklarından, uygulama yapılan kişinin göz kapaklarında herhangi bir ağırlık ya da rahatsızlık yaratmıyor.”
 

ŞUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Kışın Manikür Trendleri
Detay

Güzellik

Bu Kışın Manikür Trendleri

Moda haftalarından sadece ne giyeceğimizi öğrenmiyoruz. Sezon trendleri manikür konusunda da kararlarımızı yönlendiriyor.

Etkisi Tüm Gün Süren Makyajın Sırları
Detay

Güzellik

Etkisi Tüm Gün Süren Makyajın Sırları

Akşam evinize dönüp aynaya baktığınızda makyajınızın sabahki tazeliğini koruması hayal mi? Gündelik koşturmaca sırasında sizi yarı yolda bırakmayacak bir makyaj aslında mümkün. İşte makyajınızın etkis

YORUM YAZIN
  Ad *
   
  E-posta *