x

Güzellik

 

En Doğal Güzellik Trendleri

22.08.2017

En Doğal Güzellik Trendleri
   

Az kaldı, yaz bitiyor. Doğal, pratik, zahmetsiz, minimum saç modelleri ve makyajlarla yaz güzelliğinin tadını çıkarmak için son demler olsa da aralarında Bella Hadid, Lily Aldridge, Lilly Collins gibi model ve oyuncular bu yaz en çok tercih ettikleri stillerle yaz trendine yön vermeye devam ediyor. Bu yılı, hatta muhtemelen gelecek yazı da etkileyecek favori saç ve makyajlar şöyle:
 
Sahil dalgası: Denizden çıkınca güneşte kuruyan saçlar hacim kazanıyor ve doğal dalgalara kavuşuyor. Bu saç modelinin zahmetsiz ve hoş görüntüsüne kavuşmak için kendi spreyinizi hazırlayabilirsiniz.
 
Islak saçlar: Yazın bir başka saç tendi de ıslak ve düz saçlar. Duştan çıktığınızda saçınızı yana açın ve dümdüz tarayın, düz şekli korumak için saç şekillendirici de uygulayabilirsiniz.
 
Tepe topuzu: Hem kolay hem de rahat.
 
Cilt: Sıcak hava ve güneşin cildi renklendirip canlandırmasıyla makyaj ihtiyacı hayli azalıyor. Cildinize uygun koruyucu ürünler ve aydınlatıcı kullanmak yeterli.
 
Dumanlı göz makyajı: Özel davetler için hafif bir dumanlı göz makyajı ve açık pembe ruj ideal. Bir başka alternatif de eyeliner ve nude tonlarda ruj.
 
Gözler: Dağınık dalgalı saçlar ve rimel sürülen kirpiklerle hoş ve doğal bir görüntü yakalayabilirsiniz.
 
Işıltı: Yüz ve gözlerde sıfır makyaj, geriye doğru taranmış ya da topuz yapılmış saçlar ve sadece dudakların parlatıcıyla ışıldaması rahat ve doğal bir yaz stilinin en şık hali.  

ŞUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Kuru Fırçayla Sağlıklı Ciltler
Detay

Güzellik

Kuru Fırçayla Sağlıklı Ciltler

Cildinizi kuru fırçalamayla yenileyin.

Saç Dökülmesi ve Cilt Bakımı İçin Biberiye Yağı
Detay

Güzellik

Saç Dökülmesi ve Cilt Bakımı İçin Biberiye Yağı

Biberiye yağı mucizesinden faydalanmanın yolları.

YORUM YAZIN
  Ad *
   
  E-posta *