x

Yaşam

 

Anneler Günü İçin Hediye Rehberi

08.05.2018

Anneler Günü İçin Hediye Rehberi
   


Evet, hayatımızda en çok etkisi olan kişi (farkında olsak da olmasak da) annelerimiz. Şüphesiz. Bunu kutlamak ve emeği için teşekkür etmek için bu özel günü beklemiyor da olsanız bu hediye rehberi daha sonrası için işinize yarayabilir.

Kutu

Özel, kişisel hediyeler en güzel seçeneklerden biri. Hem de her zaman. Büyük neşeli bir kutuyu, onu ne kadar yakından tanıdığınızı gösterecek detaylara sahip hediyelerle doldurabilirsiniz. İçinde sevdiği tarzda takılar, sadece ikiniz için anlam ifade eden şeyleri hatırlatan unsurlar, onun hakkında eskiden yazdığınız bir yazı, en sevdiği parfüm, en sık kullandığı makyaj malzemesi ya da onu size hatırlatan şeylerle doldurabilirsiniz.

Uyku

Uykusuz gecelerinde payınız vardır mutlaka. Bunu tam olarak telafi etmek mümkün olmasa da, en azından teşekkür etmenin çeşitli yolları var. Daha iyi uyumasına yardımcı olacak bir yastık, zevkine uygun bir uyku seti, uyku gözlüğü, uyku çayı, yatak odası için hoş kokulu bir mum, rahat pijamalar… Seçeneğin çok olduğu bir alan.

Özel zaman

Uyku gibi kendisine daha az vakit ayırmasında da payınız var tabii. İlgi alanlarına uygun bir kurs, atölye çalışması düşünebilirsiniz. Evine yakın bir spor salonundan üyelik, yoga paketi ya da sadece sporu aklına sokmak için spor kıyafetleri alabilirsiniz. Çünkü annenizi seviyorsunuz, sağlıklı olmasını istiyorsunuz ve bunun için spor, özellikle de ilerleyen yaşlarda aksatılmamalı.

Bağış

Hayvansever bir anneye sahip şanslı kişilerdenseniz bir hayvan barınağına onun adına bağışta bulunun. Ya da hasta bir köpeğin tedavisini üstlenin. Çok mutlu olacak.

Paylaşmak

Hepsinden önemlisi ise zamanı paylaşmak. Birlikte bir gün planlayın. Daha önce hiç Hint yemekleri yemediyse birlikte bir Hint restoranına gidin. Hatta ikinizin de daha önce denemediği bir şeyi yapmanız -riskli olsa bile- çok eğlenceli olabilir.

Anneler günü kutlu olsun…

ŞUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Hızlı Öğrenmenin Sırları
Detay

Yaşam

Hızlı Öğrenmenin Sırları

Yeni bilgileri hızlı ve etkili yollarla zihninize kazımak mı istiyorsunuz? Önerilerimize göz atın.

Ev Taşıma Sürecini Kolaylaştıracak Öneriler
Detay

Yaşam

Ev Taşıma Sürecini Kolaylaştıracak Öneriler

Yeni bir eve taşınmak hem keyifli hem de yorucu bir süreç. Doğru planlamayla bu süreci kolayca atlatmak mümkün.

Banyoda Kozmetik Organizasyonu
Detay

Yaşam

Banyoda Kozmetik Organizasyonu

Banyonuzu daha düzenli hale getirmek için biraz çaba harcamanız gerekiyor. Ama sonucu görünce mutlu olacağınız garanti.

YORUM YAZIN
  Ad *
   
  E-posta *