x

Yaşam

 

Yatak Odanızı Burcunuza Göre Tazeleyin

29.08.2018

Yatak Odanızı Burcunuza Göre Tazeleyin
   

Evdeki bütün odalar içinde ruh halimize en fazla etkisi olan kesinlikle yatak odası. Sonuçta sabah gözümüzü ilk orada açıyoruz, günü orada tamamlıyor ve uykuya dalıyoruz. Yatak odamızın ruh halimiz ve dolayısıyla genel sağlığımız üzerinde önemli bir etkisi olması normal. Peki, yatak odanızı kendi ruhunuza biraz daha uygun hale getirmek ister misiniz? Bunu burcunuzun özelliklerinden yardım alarak yapabilirsiniz. 
Yatak odanızda burcunuza göre yapabileceğiniz küçük dokunuşları Astrolog kardeşler Ophira ve Tali Edut anlatıyor.  

Ateş Burçları: Koç, Aslan, Yay 
Ateş burçları genel olarak sürekli bağlantıdadır. Bu ‘çevrimiçi’ burçlar, rahatlamak ve gerçekten dinlenmek için zaman bulmakta biraz zorlanır. Bu nedenle yatak odasını dinlenme mekanına dönüştürmeleri önemli. Aradığınız ilhamı sakinlikte bulabilirsiniz. 

Koç – Yatağın yanında kırmızı neon bir aydınlatma veya başucu lambası uykuya dalmadan önce ilham bulmanız için zihninizi harekete geçirebilir. 

Aslan – En kral burç Aslan olduğu için altın renkli bir tepsi yatak odanıza çok yakışır. Sabah kahvenizi bu tepside ve yatakta kraliçeler gibi için. 

Yay – İhtiyacınız olan şey yastık, yastık ve yastık… Yatağınızı çok rahat yastıklarla doldurun. Sakin renkler veya huzurlu manzara baskılarının olduğu yastıklar çok iyi gelir. 

Hava Burçları: Terazi, İkizler, Kova 
Bu burçlar için doğal olarak organik, nefes alabilen, havadar ve hafif parçalar gerekiyor. Hava burçları aynı zamanda Zodyak’ın en güçlü iletişimcileridir. Dolayısıyla yatak odasında kendilerini ifade etmeye yönelik bir alan olması bu burçlar için çok önemli. 

Terazi – Sizinle ilgili her şey estetik, zarafet ve denge hakkında. Yatak odanıza mumlarla renk katın. 

İkizler – Sonsuz bir merak ve sürekli değişen ilgi alanları… Bir kitap rafı ve şu an her neye kafayı taktıysanız onunla ilgili kitaplar meraklı zihninizi besleyecek. 

Kova – Eğlenceli ve eklektik bir tarzınız var. İnsanları sürekli şaşırtıyorsunuz. Işığınızın nereden geldiğini merak edenlere de bir cevap olması için ışığı rengârenk yansıtan kristal prizma kesinlikle sizlik bir şey! 

Toprak burçları: Boğa, Başak, Oğlak 
Toprak grubu, ayakları yere basan ve köklenmeye ihtiyaç duyan doğalarını yüksek kaliteli doğal ürünlerden yapılan özel parçalarla güçlendirebilir. Bu burçlar için minimal tarz daha iyi olur. 

Boğa – Yatak odanız sizin her şeyiniz desek yanılmış olmayız, korunmayı ve ilgiyi seviyorsunuz. Konforlu ve organik nevresim takımı tam size göre… 

Başak – Yatak odanızda özel bir inziva köşesi yaratmanız ihtiyaç duyduğunuz özel araya, yorucu düşüncelerden uzaklaşmaya yardımcı olur. Yatak odanıza doğal taşlar ve kristallerle oluşturacağınız bir yenilik katabilirsiniz. 

Oğlak – Çok geleneksel bir tarzınız olsa da işe biraz canlılık ve kendi kişiselliğinizi katmayı seviyorsunuz. Yatak odanız için güzel bir bitki seçin! 

Su Burçları: Yengeç, Akrep, Balık 
Gelelim Zodyak’taki en duygusal burçlara. Sizin yatak odanızda duygusal bir şarj istasyonu olması gerekiyor. Böylece duygularınızı daha iyi hissedebilir ve yorucu bir günün ardından şarj edebilirsiniz. 

Yengeç – Zodyak’taki besleyici sizsiniz. Ama sizin kendinizin de beslenmeye ihtiyacı olduğunu unutmayın. Güzel bir şiir kitabı veya sevdiğiniz sözlerin, pozitif olumlamaların bir listesini başucunuzda bulundurun. 

Akrep – Süper güçlü sezgilerinizle biliniyorsunuz. Odanıza hoş bir kokulu bir tütsü veya aromatik bir mumla iç dünyanıza yolculuğu hızlandırın!

Balık – Yaptığınız her şey müzikten bir parça taşıyor. Bu yüzden sizi tatlı rüyalara çekecek bir ses sitemi yatak odanızı güçlü bir şekilde tamamlar.

ŞUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Hızlı Öğrenmenin Sırları
Detay

Yaşam

Hızlı Öğrenmenin Sırları

Yeni bilgileri hızlı ve etkili yollarla zihninize kazımak mı istiyorsunuz? Önerilerimize göz atın.

Ev Taşıma Sürecini Kolaylaştıracak Öneriler
Detay

Yaşam

Ev Taşıma Sürecini Kolaylaştıracak Öneriler

Yeni bir eve taşınmak hem keyifli hem de yorucu bir süreç. Doğru planlamayla bu süreci kolayca atlatmak mümkün.

Banyoda Kozmetik Organizasyonu
Detay

Yaşam

Banyoda Kozmetik Organizasyonu

Banyonuzu daha düzenli hale getirmek için biraz çaba harcamanız gerekiyor. Ama sonucu görünce mutlu olacağınız garanti.

YORUM YAZIN
  Ad *
   
  E-posta *