x

Yaşam

 

Kutu Bahane ile Kendinize Vakit Ayırın

17.05.2017

Kutu Bahane ile Kendinize Vakit Ayırın
   

"Kendine vakit ayır" konsepti üzerine kurulu; her ay farklı bir kitap, farklı bir kahve ve çeşitli sürpriz ürünler sunan aylık abonelik hizmeti Kutu Bahane, sürpriz içerikli kutularını abonelerine kutubahane.com üzerinden sunmaya başladı.
 
Günlük hayatta kendine yeterince vakit ayıramayanlara yönelik hazırlanan özel kutuların içinde; abone olurken seçtiğiniz türde bir kitap, farklı kıtalardan gelmiş bir paket taze öğütülmüş kahve, sürpriz bir bakım ürünü, sürpriz bir atıştırmalık ve günlük hayatınızda kullanabileceğiniz bir ürün yer alıyor. Kutu Bahane Maksi ve Kutu Bahane Mini ile iki farklı seçenekle sunulan kutular, ücretsiz kargo fırsatıyla adresinize teslim ediliyor.
 
Peki, kutuda sunulan kitabı daha önce okuduysanız? Böyle bir sorunla karşılaşmamak için o aya özel belirlenen kitapla ilgili bilgi veriliyor ve seçilen türe özel bir kaç alternatif sunuluyor. Siz de alternatiflerden birini seçerek yeni bir kitap isteyebiliyorsunuz.
 
Her ay farklı deneyimler
Kutu Bahane, kitap okuma alışkanlığı edinmek isteyenlere ve kitapseverlere eğlenceli ve hoş bir ortam sağlayarak, abonelerine her ay farklı deneyimler yaşatıyor. Sunduğu kahvelerin yanında gönderdiği bilgilendirici kartlarla da hem farklı lezzetteki kahveleri deneyimlemeyi hem de o kahvenin geldiği yöreyle ilgili bilgi edinmeyi sağlıyor. Atıştırmalık ve bakım ürünlerini ise her yerde bulunmayan, market ürünü olmayan markalardan seçmeye özen gösteriyor. Ayrıca, belirli aralıklarda yapılan Kutu Bahane özel etkinlikleri ile sizinle ortak zevklere sahip diğer insanlarla tanışma şansı sunuyor.
 
Kutu Bahane aboneliği sisteminde, aboneliğinizi bir kere oluşturduktan sonra, başka işlem yapmanıza gerek kalmıyor. Her ay siparişiniz otomatik yenileniyor ve kargonuz kapınıza geliyor. İstediğiniz zaman da aboneliğini iptal edip, sistemden ayrılabiliyorsunuz. Kutu Bahane hakkında detaylı bilgi edinmek ve Kutu Bahane’ye abone olmak için: kutubahane.com

ŞUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
​Bebek Bakımıyla İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar
Detay

Yaşam

​Bebek Bakımıyla İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar

Doç. Dr. Nermin Tansuğ bebek bakımıyla ilgili doğru bilinen yanlışları anlattı.

​MomTalks 2018’de Bilinçli Ebeveynlik Konuşulacak
Detay

Yaşam

​MomTalks 2018’de Bilinçli Ebeveynlik Konuşulacak

Anneler, alanında uzman isimler ve akademisyenler bu yıl “Bilinçli Ebeveynlik” teması altında buluşuyor.

​Nisan Ayı Burç Yorumları
Detay

Yaşam

​Nisan Ayı Burç Yorumları

Güneş, bu ay Koç burcunda.

YORUM YAZIN
  Ad *
   
  E-posta *