x

Yaşam

 

​Instagram’da 2017

08.12.2017

​Instagram’da 2017
   


Instagram 2017’de en fazla fotoğrafı paylaşılan şehirleri ayrıca yılın en fazla kullanılan hashtag’leri ve geçtiğimiz yıl kullanıma sunulan Hikayelerde en fazla kullanılan yüz filtrelerini paylaştı.
 
Şehir listesinin birincisi New York olurken, İstanbul 9’uncu sırada yer aldı. 2017’yi en fazla takipçiyle kapatan ilk üç ünlü ise sırasıyla Selena Gomez, Ariana Grande ve Christiano Ronaldo oldu.
 
 
 
2017’de Instagram’da en fazla fotoğrafı paylaşılan şehirler:

New York, ABD

Moskova, Rusya

Londra, İngiltere

Sao Paulo, Brezilya

Paris, Fransa

Los Angeles, ABD

Saint Petersburg, Rusya

Jakarta, Endonezya

İstanbul, Türkiye

Barcelona, İspanya
 
En fazla takipçisi olan ünlüler:

Selena Gomez (@selenagomez) – 130 milyon takipçi

Ariana Grande (@arianagrande) – 115 milyon takipçi

Cristiano Ronaldo (@cristiano) – 115 milyon takipçi

Beyoncé (@beyonce) – 108 milyon takipçi

Kim Kardashian West (@kimkardashian) – 104 milyon takipçi

Taylor Swift (@taylorswift) – 104 milyon takipçi

Kylie Jenner (@kyliejenner) – 99,5 milyon takipçi

Dwayne Johnson (@therock) – 96 milyon takipçi

Justin Bieber (@justinbieber) – 93,9 milyon takipçi

Kendall Jenner (@kendalljenner) – 84,8 milyon takipçi
 
2017'de Instagram Hikayelerde en sık kullanılan yüz filtreleri sırasıyla şöyle: Köpek, Tavşan, Koala, Dahi, Aşk
 
 
2017’nin en popüler hastag’leri:

#love / #fashion / #photooftheday / #photography / #art / #beautiful / #travel / #happy / #nature / #picoftheday
 

ŞUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Eylül Ayı Burç Yorumları
Detay

Yaşam

Eylül Ayı Burç Yorumları

Güneş bu ay Terazi burcuna geçiyor

Dünyanın IQ’su Düşüyor
Detay

Yaşam

Dünyanın IQ’su Düşüyor

Beyin sağlığını korumanın ve güçlendirmenin yolları

Doğal Temizlik
Detay

Yaşam

Doğal Temizlik

Yemekten kıyafete, kozmetikten temizlik malzemelerine kadar her şeyin doğalını bulma arayışı bitmiyor.

YORUM YAZIN
  Ad *
   
  E-posta *