x

Sağlık

 

En İyi 4 Ücretsiz Fitness Uygulaması

19.04.2017

En İyi 4 Ücretsiz Fitness Uygulaması
   

Fitness uygulamaları yanıltıcı olabiliyor. Sabah erken koşmak için motivasyon kazanmaya çalışırken bir rehberin eşlik etmesi çok yardımcı ancak sağlıklı motivasyon ve takıntılı kalori sayımı arasında ince bir çizgi var.
 
Fitness uygulamaları sadece koşulan mesafe ya da verilen kilonun hesaplanmasını sağlamamalı; mesela iyi hissetmek, enerjiyi artırmak ve vücut hakkında daha fazla bilinç kazanmak için de motive etmeli. Aşağıdaki 4 ücretsiz fitness uygulaması bu konuda size olumlu bir destek verebilir.
 
Adidas ALL DAY
Bu yaz Adidas çok yönlü bir uygulamayı hayata geçiriyor. ALL DAY meditasyonu, uykuyu, hareketi kısacası tüm aktiviteleri izleyebiliyor. Gün sonunda sadece ne kadar egzersiz yaptığınızı değil, vücudunuzla ne kadar ilgilendiğinizi de görmenizi sağlıyor.
 
Kimler için? Koşu bandında yürümek kadar meditasyonu da kısacası her aktiviteyi kaydetmek isteyenler için.
Uzunluk: İstenildiği kadar.
Adidas ALL DAY uygulamasını buradan inceleyebilirsiniz.
 
Yoga Wake Up
Güne maillerinizi veya sosyal medya hesaplarınızı kontrol ederek başlamaktan daha sağlıklı bir yol arıyorsanız Yoga Wake Up uygulamasını deneyebilirsiniz. Bu uygulama, telefonunuzun uyandırma alarmıyla senkronize olarak çalışıyor ve yataktan 10 dakikalık hafif bir yoga çalışmasıyla çıkmanızı sağlıyor. Uygulamada aynı zamanda nefes çalışmaları ve meditasyon pratikleri de var.
 
Kimler için? Güne pozitif ve sağlıklı hissederek başlamak isteyenler için
Uzunluk: 10 dakika
Uygulamayı buradan inceleyebilirsiniz.
 
Nike Training
Nike, genelde koşuyla bağdaştırılır. Koşanlar için harika bir uygulama sunan Nike Training sadece koşu değil tüm egzersizlere yönelik antrenmanlar da sunuyor. Dengeli bir fitness programı uygulamak için çok iyi bir aplikasyon.
 
Kimler için? Bisiklete binmeyi, yürümeyi kısacası her hareketi egzersiz olarak kaydetmek ve fitness programı uygulamak isteyenler için.  
Uzunluk: İstenildiği kadar.
Türkçe olarak da erişilebilen NikeTrainer uygulamasını buradan inceleyebilirsiniz.
 
PumpUP
Konu fitness olduğunda, pozitif bir toplulukla çalışmak çok önemlidir. ‘Kendinizin En İyi Versiyonu Olun’ diyen PumpUP da 150’den fazla ülkeden 5 milyona yakın kullanıcısıyla kendini ‘dünyanın en pozitif fitness topluluğu’ olarak tanıtıyor. Bu uygulama size örneğin koşu, yürüyüş, ağırlık kaldırma ve farklı birçok dalda tercihlerinize göre rehberlik ediyor.

Kimler için? Bir toplulukla birlikte çalışmak isteyenler için.
Uzunluk: İki dakikadan 2 saate kadar farklı uzunluklarda çalışmalar sunuyor. Uygulama ücretsiz ancak pro versiyonu aylık yaklaşık 25 TL.
Uygulamayı buradan inceleyebilirsiniz. 

ŞUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
​Ödeme Karşı 6 Öneri
Detay

Sağlık

​Ödeme Karşı 6 Öneri

Vücudun farklı bölgelerinde ortaya çıkan ödemler yaz aylarında artış gösteriyor.

​Kilo Kontrolünün Sırrı: Kahvaltı
Detay

Sağlık

​Kilo Kontrolünün Sırrı: Kahvaltı

Kilo vermek ya da mevcut kilonuzu kontrol altında tutmak istiyorsanız güne mutlaka kahvaltı ederek başlayın.

​Yaza Hafif Girmek İsteyenlere Özel Tarifler
Detay

Sağlık

​Yaza Hafif Girmek İsteyenlere Özel Tarifler

Sağlıklı ve lezzetli besinlerle hazırlayabileceğiniz baharlık tarifler.

YORUM YAZIN
  Ad *
   
  E-posta *