Seyahat

 

Avatar Hayranlarına Müjde

10.02.2017

Avatar Hayranlarına Müjde
   


Tüm zamanların gişe hasılatı rekorunu elinde tutan James Cameron imzalı Avatar filminin 2.’sinin yolda olduğunu daha önce duyurulmuştu. Gelen son bilgilere göre Avatar 2’nin senaryosu tamamlandı ve çekimleri Ağustos ayında başlıyor. Yönetmen Cameron, Avatar 3, 4 ve 5 devam filmlerinin de üzerinde çalışıldığını belirtti.

Avatar tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği ikinci filmin 21 Aralık 2018’de vizyona gireceğinin duyurulmasının ardından filmin hayranlarını çok mutlu edecek bir başka haber de Disney cephesinden geldi. Florida, Orlando’da yer alan Disney’s Animal Kingdom içinde Avatar temalı bir park kuruluyor. Pandora isimli park 27 Mayıs’ta açılacak.

Disney Parks İçerik Direktörü Thomas Smith, Disney blogu üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Bu yeni alan ziyaretçilerini Pandora’nın nefes kesen görsel dünyasına taşıyacak. Konuklar, hareket eden dağlar ve ışık yayan bitkilerle hayrete düşecek ve macerayı bir üst seviyeye taşımak üzere Na’vi’lerle birlikte iki gezintiye katılabilecek.”

Pandora – Avatar Dünyası adlı alandaki bu gezintilerden biri ışık saçan yağmur ormanında yapılacak bir Na’vi Nehir Yolculuğu ve diğeri de bir Banshee üzerinde Pandora’yı yukarıdan keşfetme gezisi olarak belirtildi.

Aralık ayında Disney tarafından yayınlanan Avatar parkı videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Disney Yönetim Kurulu Başkanı Bob Igeri Avatar Parkın açılış tarihini paylaştıktan sonra yeni Star Wars temalı alanların da 2019 yılında açılacağını duyurdu. Yeni Star Wars parkları Kaliforniya ve Florida’daki Disney Hollywood Stüdyoları’nda yer alacak.  


ŞUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
​Muhteşem Gemi ile Sıra Dışı Rotalara
Detay

Seyahat

​Muhteşem Gemi ile Sıra Dışı Rotalara

Magnifica gemisi, bu yaz sıra dışı rotalarda, keyifli seyahatlere…

​En İyi 10 Seyahat Uygulaması
Detay

Seyahat

​En İyi 10 Seyahat Uygulaması

Yolculuğa çıkmadan önce bu uygulamaları mutlaka yükleyin.

YORUM YAZIN
  Ad *
   
  E-posta *