x

Seyahat

 

Seyahat Severler İçin Hediye Rehberi

22.05.2017

Seyahat Severler İçin Hediye Rehberi
   

Seyahat etmeyi sevenler ve seyahati havalimanı-otel-ev olarak görmeyenler için yolculukları boyunca onlara eşlik edebilecek, yolculuklarını kolaylaştıracak hediyeler seçebilirsiniz. Bu türde bir hediye için çeşitli seçeneklerden birkaçı şöyle:  
 
Uyku maskesi: İpek kumaştan yapılmış, çok yumuşak, konforlu, hijyenik bir saklama kutusu içinde saklanabilen bir uyku maskesi uzun yolculuklarda çok işe yarayacaktır.
 
Seyahat parfümleri: Hediye alacağınız kişinin en sevdiği kokunun veya sizin ona yakıştırdığınız bir parfümün seyahat boylarını hediye edebilir veya şişeyi yanında rahatça taşıyabileceği şekilde kutulayabilirsiniz.
 
Taşınabilir kablosuz hoparlör: Bilgisayardaki müziklere veya online müzik servislerine erişmeyi kolay bir şekilde sağlayacak kablosuz hoparlör iyi bir hediye olabilir.
 
Ayakkabı: Seyahat severler için ayakkabı en önemli eşyalardan biri. Konforlu, hafif ve şık bir yürüyüş ayakkabısı ile çok işe yarayacak bir hediye alabilirsiniz.
 
Yüz Temizleme Cihazı: cilt bakımında yüz temizleme cihazlarının kullanımı birkaç yıldır popülerlik kazandı. Birçok markanın temizleme cihazlarını bulmak mümkün. Foreo Luna cihazı da bu konuda en çok tercih edilen markalardan biri.
 
Pratik Kozmetik Ürünler: Hediye alacağınız kişi bir kadınsa taşınması kolay, hafif ve çok amaçlı kullanım seçenekleri sunan kozmetik ürünler seçebilirsiniz. Bir ucunda kalem bir ucunda ruj olan ikisi bir arada ürünler, mini boy kozmetik setleri en güzeli de pratik kullanımlı seyahat boy cilt bakım ürünleri. Yorgun gözleri dinlendirecek soğutucu göz jelleri, cildi canlandıran ve nemlendiren spreyler gibi kendi hazırladığınız bir set de hediye edebilirsiniz.
 
Defter & Kalem: Dayanıklı bir kapağı, yazmaya teşvik eden yumuşak sayfaları olan bir defter ve insanda yazma isteği uyandıran güzel bir kalemle seyahat günlüğü de özellikle uzun yolculuklar için çok iyi gelecek bir hediye.
 
Seyahat Cüzdanı & Çantası: Yolculuğa dair önemli belgeleri, pasaportu, kredi kartlarını ve diğer belgelerini bir arada rahatça taşımasını sağlayacak bir seyahat cüzdanı da bir seyahat severe verilebilecek en işe yarar hediyelerden biri.
 
Wireless Kulaklık: Ses kalitesi yüksek, saklaması kolay, pil ömrü uzun, en önemlisi de ortam sesini dışarıda bırakan wireless bir kulaklık da bir seyahat sever için olmazsa olmazlardan biri.
 

ŞUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Kotor’da 48 Saat
Detay

Seyahat

Kotor’da 48 Saat

Kotor’da geçirecek iki gününüz varsa ve ne yapacağınıza henüz karar veremediyseniz 48 Saatte Kotor rehberimize mutlaka göz atın.

En Yaşanası 30 Şehir
Detay

Seyahat

En Yaşanası 30 Şehir

Dünyanın en yaşanası şehirleri hangileri? Ev kiralama sitesi Nestpick, Y kuşağının en çok yaşamak istediği 30 şehri belirledi.

Instagram'da En Popüler 10 Rota
Detay

Seyahat

Instagram'da En Popüler 10 Rota

Türkiye’de Instagram fenomenlerinin en çok ziyaret ettikleri 10 keyifli destinasyon.

YORUM YAZIN
  Ad *
   
  E-posta *