x

Kariyer

 

Kadıköy’ün Yeni Ortak Çalışma Alanı

04.10.2017

Kadıköy’ün Yeni Ortak Çalışma Alanı
   

Kadıköy’de yeni bir ortak çalışma alanı açıldı. Haftanın 7 günü hizmet verecek olan İDEA Kadıköy’de aylık üyelik sistemine kayıt olmak isteyenler, iletişim ve katılım taleplerini idea@kadikoy.bel.tr mail adresine gönderebilir.
 
Amacı ortak çalışma kültürü oluşturmak, farklı meslek gruplarındaki insanları bir araya getirmek ve ofisi olmayan çalışanlara kolaylık sağlamak olan İDEA Kadıköy farklı disiplinlerde çalışan bireylerin birlikle üretip, sosyal fayda odaklı çalışmaların temellerinin atılmasını hedefliyor.
 
İki kattan oluşan İDEA Kadıköy’ün İşlik olarak adlandırılan üst katı aylık kayıtlı kullanıcılar için hizmet veriyor. 58 kişi kapasiteli bu katta ücretli olarak üye olanlar, kendilerine özel çalışma masalarını kullanabiliyor ve kişisel eşyalarını kendilerine tahsis edilen dolaplarda saklayabiliyor. Alt katta yer alan Derslik alanı ise genel kullanıcılar için ayrıldı. Başta üniversite öğrencileri ve araştırmacılar olmak üzere, kısa süreli çalışma alanına ihtiyaç duyan herkes bu alandan yararlanabiliyor. Derslik kullanıcıları, etkinlikler yoluyla İşlik kullanıcılarıyla etkileşimde bulunuyor, deneyim ve çalışmalarını paylaşıyor.
 
İki toplantı odasının da yer aldığı mekânda kullanıcılar diledikleri takdirde iş görüşmelerini ve toplantılarını bu odalarda yapabiliyor. Etkinlik odalarında ise sinevizyon gösterimleri, panel, söyleşi ve toplantı gibi etkinlikler düzenlenebiliyor. Özel kuruluşların belirli bir ücret karşılığında faydalanabileceği bu odalar sosyal fayda gözeten STK, dernek gibi kuruluşlara ücretsiz tahsis ediliyor. İDEA Kadıköy’de ayrıca bir de çocuk oyun evi bulunuyor. İDEA bünyesinde vakit geçiren veliler, dilerlerse çocuklarını bu yuvaya bırakabiliyor. Bu odada çocukların bakımından alanında uzman personeller sorumlu. Kadıköy’ün en güzel manzarasına sahip olan ve daha önce Moda Khalkedon olarak hizmet veren mekân; yeni adıyla İDEA Kafe de kullanıcı olan ve olmayan herkese açık. 

ŞUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Kendine Güveni Artırmanın 5 Yolu
Detay

Kariyer

Kendine Güveni Artırmanın 5 Yolu

Çok stresli, çok önemli bir durum öncesi kendinize güveninizi artırmak için...

Başarı Getiren 10 Cümle
Detay

Kariyer

Başarı Getiren 10 Cümle

Başarılı insanların günlük hayatta en çok kullandığı veya düşündüğü 10 yaklaşım.

Karar Verme Yeteneğini Geliştirmek
Detay

Kariyer

Karar Verme Yeteneğini Geliştirmek

Bir poker şampiyonundan karar verme süreçlerine ilişkin 3 ders.

YORUM YAZIN
  Ad *
   
  E-posta *