x

Kültür&Sanat

 

Pencere Oyununa Davetlisiniz

12.10.2017

Pencere Oyununa Davetlisiniz
   

Zorlu Performans Sanatları drama sahnesinde 16 Ekim tarihinde Esra Bezen Bilgin, Haluk Bilginer ve Kürşat Demir’in aynı sahneyi paylaştığı ‘Pencere’ oyununa iki kişilik bilet kazanabilirsiniz.
DenizBank katkılarıyla gerçekleşen çekilişe katılmak için yapmanız gereken; @denizkizinet Instagram ve Facebook hesaplarını takip etmek ve 12 Ekim tarihine kadar bu paylaşımın altındaki yorum kısmına 5 arkadaşınızı etiketlemek. Kazanan kişi 13 Ekim tarihinde açıklanacak.
 
Oyun hakkında:
2 perde, 130 dakika
“Tom ve Kyra... Farklı dünya görüşleri olan bir kadın ve bir adam... İlişkilerinin bitmesinden 3 yıl sonra Tom'un Kyra'yı ziyaret etmeye karar verdiği o soğuk gecede, tüm yargılarından kurtulup yeni bir hayat kurabilecekler mi?”
 
Haluk Bilginer’in ‘Pencere’ adıyla Türkçeleştirdiği ‘Skylight’ ünlü Britanyalı oyun ve senaryo yazarı, tiyatro ve sinema yönetmeni, David Hare tarafından 1977’de yazıldı. Londra’da yaşayan otuz yaşlarında öğretmen Kyra Hollis’in evinde bir gece boyunca yaşananların, genç Edward Sergeant’in gelmesiyle başlayan, peşinden Edward’ın babası Tom Sergeant’ın gelişiyle devam eden olayların öyküsü.

ŞUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
​Miró Bir Kez daha İstanbul’da
Detay

Kültür&Sanat

​Miró Bir Kez daha İstanbul’da

Katalan sanatçı Joan Miró’nun 300’ü aşkın orijinal eseri Uniq Expo ile İstanbul'da.

Hafta Sonu Ajandası
Detay

Kültür&Sanat

Hafta Sonu Ajandası

Keyifli hafta sonları...

Bergama’da Tiyatro Festivali
Detay

Kültür&Sanat

Bergama’da Tiyatro Festivali

Uluslararası festival bu yıl ilk kez düzenlenecek.

YORUM YAZIN
  Ad *
   
  E-posta *